Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a fekete szemuek...

Mit gondoltok a fekete szemuekrol?

Figyelt kérdés
Léccives norm. válaszokat!!!
2011. aug. 12. 11:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Fekete szemű vagyok..És nálatok NAGYON elmentek otthonról..
2011. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
54%
Ez hülyeség.Én is feketeszemű vagyok mégse csinálok ilyeneket.Sőt senkise.Csak azért mert mi "mások" vagyunk már rögtön paranormal-ra gondoltok...-.-"
2011. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:
58%

Egészen fekete szeműek? Magyarul egy csepp fehér sincs a szemetekben? Vagy ti vagytok nagyon idióták h nem értelmezitek a szöveget, vagy velünk van a baj.


Amúgy velem is történt már ilyen! Egyik este jöttem haza és láttqm h egy csukjás ember követ kb 30-35 méterről. Elkezdtem gyorsítqni, ő is gyorsított. Aztán a végén már futottam teljes erőmből és végre hazaértem. Kb. fél óra múlva kopogtak és én kilestem az ajtónk "lesőkélyén" az az ember volt talán 15 éves lehetett. Nem láttam a kapucnitól a szemét. Kikiabáltam neki az ajtón h mit akar tőlem és mondta h engedjem be mert használni akarja a telefont és felnézett a "leesőkébe". Egyenesen a szemembe nézett! Annyira megilyedtem a fekete szemeitől! gyorsan mindent bezártam! Végül elment.


És aki most végigolvasta a mondókám 2. felét és el is hitte az vizsgáltassa meg magát :D

2011. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

nekem tetszik a fekete szem ^^


[link]

:D:D

2011. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Seila ***** válasza:
57%
A fene essen belétek, mert most néztem végig a linket mindegyiket és félek már..P:D
2011. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
szerintem ez is a "reptoid invázió"-hoz hasonló hülyeség..van egy-két ember akiknek sok a szabadidejük.
2011. aug. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mint a kék-, zöld-, barna-, vagy szürke szeműekről. Genetika.

Ti meg hülyék vagytok, ha ufóknak hiszitek őket.

2011. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Az egész feketeszeműeket valami néger csoport ihlette afrikában, akik valami krónikus betegségben szenvedtek. Badarság az egész azonfelül.
2011. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam róluk, mostanáig . bár hát elégé sok beszámoló van róluk. lehet,hogy tényleg léteznek. mégis kiakarna kitalálni ilyet? amúgy biztos nagyon hontalanok, átkozottak vagy ilyesmi, rejtélyes dolgok ezek, nagyon.
2011. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!