Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a lelkek (élö...

Szerintetek a lelkek (élö ill. halott) tudnak kommunikálni, beszélni álomban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 23:33
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Veled van dolga, vagy csak veled tudna kapcsolatba lépni!!!
2011. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
a szex lidérc(ismertebb nevén: Szukubusz) nemtud az csak elcsábít majd a lelked bezárkózik (de ez csak férfiaknál) médium kell hozzá meg még pár ilyen nemtom milyen ember ilyen paranormális kutató szerűek...
2011. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
35%
látszik,hogy nem értetek hozzá: a halottak öntudatlanok és a lelke sem megy sehova
2011. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 csabailány válasza:
Szerintem igen, tudnak kommunikálni, és nem csak álmodban... velem többször is megesik, hogy párom halott gyerekkori legjobb barátja jelenik meg, beszélgetünk, esetlegesen információkat adna át páromnak... de vannak ennél durvább esetek is nálunk...
2014. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szerintem igen. 5-6 éves koromban egy kertes házban laktunk. Mellettünk egy idős, kedves, gyerekbarát néni élt. Anya utólag, tizenéves koromban mesélte nekem, hogy egy reggel panaszkodtam neki, hogy rosszat álmodtam. Egy fekete ruhás banya volt benne, és nagyon féltem tőle. Erre ledöbbent, mert ő is ugyanezt álmodta, viszont ő tudta, hogy a szomszéd nénike volt az. Két nappal később kiderült, hogy Nusi néni meghalt. Vagyis akkor éjjel elbúcsúzott tőlünk :) Nővérem és apukám nem álmodott ilyet, ők egyébként sem fogékonyak az ilyen dolgokra. Másik eset, mikor a két macskámról álmodtam. Aki még velünk volt, az álomszerű,normális volt. Viszont aki meghalt, az furcsa volt, éreztem, mintha ott lenne velem (aurája/lelke nem tudom)
2016. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!