Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » HELP A hülye unoka növérem és...

HELP A hülye unoka növérem és barátnője szellemet idéztek és. VALAKI aki ért hozzá irjon?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete a 2 hülye szellemet idézett.Eddig nemvolt semmi különös.De ma unokanövéremnek átváltozott a szeme kékké és nekiment barátnöjének.Az sikitott egyet és unoka növérem visszaváltozott. ez 2x fordult elő.És állandóan egy fehér ruhás alakot lát.Ma hazament h megmossa az arcát és a lámpa kiégett amiközbe mosta.Valami ezzel kapcsolatos dolog lehet.Hogy kell elüzni szellemeket?Valaki segiitsen kérem nemakarom hogy baja legyen :((
2011. aug. 30. 04:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
AZÉRT írtam rosszul mert siettem,egyébként meg nem hivatalos oldal hogy helyesen kéne írni,másrészt féltem mert rokonom,egyébként 18 éves.
2011. aug. 30. 21:10
 12/21 anonim ***** válasza:
.... Nincsenek szellemek...istenem, gondolkozzatok már...
2011. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
az én szemem barnáról zöldre szokott változni,akkor hozzám is eljön Dean meg Sam?:D
2011. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
szerintem össze fosnák magukat :d
2011. aug. 31. 13:21
 15/21 anonim ***** válasza:

szia én hiszek neked, mikor megidézték el is küldték ez nagyon fontos! Ha nem akkor próbáld ki ezt!


Küldd el a lelket



Ha egy lélek nem talál haza, segíts neki!


Vegyünk néhány fekete gyertyát, és rakjunk kört belőle. Vessük fel a varázskört, hívjuk a szellemet a megfelelő idéző formulával, majd mondjuk a következő igézetet:


„Ahogy a víz oltja a tűzet,

s isten életet ad,

úgy oltom ki szíved,

hogy örökre sírodban maradj!”


Ha ez nem megy akkor próbáld ezt!


Hívd a segítődet és mondd meg neki, hogy vigye magával a lelket, szellemet egy jobb helyre ahol majd jól érzi magát, nem úgy mint itt, mondd meg neki, hogy jobb lesz ott neki!


Ha ez se megy üljetek össze úgy ahogy szellem idézésnél, egy elhunyt családtagotoknak az évfordulóján és várjatok.

2011. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És ha kopognak nyissatok ajtót, ha nincs ott senki várjatok ha megint kopognak újra és újra nyissátok ki az ajtót. És ha minden jól megy az elhunyt családtag elviszi magával a szellemet.
2011. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi van támadnak a Mások?
2011. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Csak nehogy piros legyen a szeme a sok mosástól.
2011. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha a közelben vagy akkor szívesen segítek ingyen.
2011. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon veszélyes dolgok! Csak Jézus tud ezektől megszabadítani! Van egy barátnőm, aki egyszer szellemet idézett, és tényleg sikerült és megjelent a szoba sarkában egy szempár...nagyon megijett és imádtkozott, és akkor eltűnt. imádkozzon a nővéred és a barátnője, vagy akár te is, és kérjétek meg Jézust, h szabadítson meg ezektől és, h vigyázzon rátok! Ő meg fog védeni és soha többé ne csináljanak ilyeneket!
2011. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!