Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Minden bűnért egy démont...

Minden bűnért egy démont kapunk cserébe?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Senki se tudja hogy léteznek
2011. szept. 4. 09:44
 42/61 A kérdező kommentje:
Drako te mióta nem kerülsz a pokolba?
2011. szept. 4. 09:55
 43/61 HorvathAlpar válasza:
66%

Kedves, kérdező!


Elég érdekes témát érintettél, ahol sok hit összeütközik. Nekem van egy kis kutatási hátterem ebben a témában és gondoltam, elmondom én is mit gondolok erről. Átolvastam az előttem levő válaszokat, meg kell hagyni hogy van ami alaptalan feltevés és van ami butaság.


A történelem során, mingig voltak olayn jellenségek amiket szellemi erőknek tulajdonítottak. A démonok létezése direkt módon nem bizpnyíthatóak, de rengeteg dolog van ami ad egy reális alapot arra, hogy higyjünk benne. Sok régi írás létezik amelyek beszélnek ilyen lényekről(pl. Tóbiás könyve - ír egy démonról kinek neve Azmodeusz, aki megöl hét férfit). A jelen időben is vannak természetfeletti jellenségek amik utálnak arra, hogy hogy léteznek ilyen lények(személyesen nekem is vanak beszámoloim amiket nem másodkézből szereztem be).


A kérdés mindig az marad, hogy amit hiszel mi alapján hiszed! Ma egy materiális világban élünk, ami azt tartja és propagálja, hogy az anyagon kivül nincs semmi - nos erre is csak annyi bizonyítékuk van, mint ennek az ellnekezőjére(vagy talán még annyi sincs).


Kérdésedre a válasz:

Nem hiszem, hogy démonokat kapsz a te bűneid miatt! Nem ismerek semmilyen laírást, tanítást ami ilyet tartana. De ha találkoztál is ilyennel, vizsgáld meg ennek az alapjait... talán az segít.


Ha vannak még kérdéseid ebben a témában szivesen probálok segíteni!


horvathalpar@ymail.com

2011. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ látom értesz hozzá nem tudnál itt segíteni?
2011. szept. 4. 21:19
 45/61 Tom Benko ***** válasza:

HorváthAlpár: Mi realizálja a létüket?

Würm: Igyekszem.

2011. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
69%

Néztem ahogy vakeroltok erről, jobbnál jobb érvek és ellenérvek húúú taps taps ... erre csak annyit mondok ÉN MÁR LÁTTAM DÉMONT..és nem, az ember nem a félelmeinek hanem a tapasztalatainak ad nevet... mellékesen nem kellemes az a közérzet amikor megérintenek a pokolból.

Nézhettek hülyének, agymosottnak vagy akárminek de ez az igazság.. tudjátok nem hiába mondják az embernek, hogy úgy jobb neki amíg nem tud a dolgokról.. kész elmebomlás vagytok..fogadjátok el, éljetek vele, nem kérem hogy higgyetek hisz a hit vak, ezért csak annyit kérek h gondoljátok át :)

2011. szept. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó a kis meséd már ott elbukott hogy egy fejletlen lélek (hosszú évek meditációja, telesen aktív 3. szem) nélkül egyszerűen képtelen vagy érzékelni egy Démont. De azért köszönjük hogy "színesítetted" a becsapottak gárdáját.
2011. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
67%
Démont olcsón eladok!!!
2011. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim válasza:
42%

[link]

tessék bizonyíték!!!

2011. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

Fisz már megint tévtanokat terjeszt. Elég nagy gond.

Sok módja van a démonérzékelésnek, és az, aki a mármár megbomlott elméjéről ír, mindent hitelesen ír le.


Nem tudom, Fiszt, ha igaz a meséje, miért választották ki, és melyik nagydémon vezeti félre a céljai szerint, de ennek a dolognak nem lesz szép vége.

2011. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!