Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Minden bűnért egy démont...

Minden bűnért egy démont kapunk cserébe?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
42%
Fisz igazad van, de hagy mondjak valamot : a démonok döntik el h az ember láthassa őket vagy sem. Természetesen a kiválasztottak között. Én nem tudom az vagyok e, egyetlen érv szól mellettem : az M betű alakú vonalak a kezemen. Sokan azt mondják akik az ezotériával foglalkoznak, hogy elég. Nos nekem bőven elég mivel megmagyarázhatatlan dolgok történnek erre és csak ÉN látom..
2011. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
20%

Némi teológiai, és gyakorlati tapasztalatom van ezen a téren.


Nem, nem minden bűn elkövetése jár démonizálódással. A bűnök kapcsán van olyan, aminél egy alkalom is elég, ilyen pl, a szellem idézés, és egyéb okkult dolgok, a legtöbb azonban fokozatosan alakul ki.


Az embernek van (eleinte) döntési szabadsága. Ha egy bűnt sokszor elkövet, vagy már nem tudja megálni, hogy újra el ne kövesse, akkor több, mint valószínű (persze ez sem 100%), hogy démoni kötelék alakult ki az életében.


Amúgy ezeket nem "kapja" az ember, egyszerűen mennek a szagra, mint a döglegyek. Az ember azonban elhessegetheti őket. Jézus Krisztus minden démontól meg tud szabadítani, és az Ő nevében a keresztények is hatalmat kaptak.

2011. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, vicces.:D
2011. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
27%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:25


Ha nagyon kíváncsi vagy rá, Azazel, de hatalmasat tévedsz; Ők soha nem vezetnének félre, a kereszténység a valódi hazugságok atyja. Ajánlom okkultisták és igazságkeresők figyelmébe az alábbi oldalt:


[link]


ui: remélem ezt már nem linkeltem ide egyszer..

2011. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
52%
FISZ, ADD MEG MAGAD JÉZUS KRISZTUSNAK, CSAK AZ Ő HATALMA ÉS ÁLDÁSA ÁLTAL SZABADULHATSZ MEG SÚLYOS DÉMONI BEFOLYÁSAID ALÓL!!55négy.
2011. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
40%
Wyrm remélem hogy ez csak egy vicc.:) A názáreti csak egy fikció.
2011. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 Tom Benko ***** válasza:
83%
Alakul. Vegyek popcornt?
2011. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Én nem viccelek, hogy merészelsz kifigurázni? http://www.youtube.com/watch?v=ucF_C7rYe58 ITT A HATALMA!



.

Na, elég ebből

2011. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy volt... xD
2011. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
95%
Már meg ne haragudjatok, de mi számít egyáltalán egyetemleges bűnnek? Tehát mi az a bűn(csoport), ami minden egyes emberre nézve bűnnek minősül és amely alól senki sem kivétel?
2011. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!