Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az öcsém szellemeket lát?...

Az öcsém szellemeket lát? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy ha kimegyek a szobából ahol az öcsém játszik (5 éves) Mondjuk van egy összegyűrt pulóver...Amint visszamegyek a szobába az öcsém ugyanúgy ott játszik, csak épp az a pulóver kivasalva és osszehajtva van ugyanott és amikor megkérdezem tőle, hogy ki hajtotta össze azt feleli, hogy az a csúnyaarcú barnakabátos bácsi...(És eközben a szoba sarkában lévő kanapéra mutatott ahol nem ült senki...)Anyámnak fel se tűnnek ezek a dolgok pedig sokszor szóbahozom...Mit csináljak?Ilyesmi már nem egyszer fordult elő!!!
2011. szept. 30. 14:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A fehér gyertyát majd kipróbálom, ha nem lessz jelen az anyám...Még hülyének nézne :D
2011. okt. 1. 14:03
 12/26 anonim ***** válasza:

Vagy el is beszélgethetsz vele ;)

[link]

2011. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ha a gyertyát kipróbáltad, kérd meg az öcsédet nézze meg kik jönnek, angyalok, vagy emberek. Írj majd, kiváncsi vagyok kik jönnek, én sajnos nem látom csak érzem, hogy megkönnyebbültem.


Arra is gondoltam, hogy a vasalós ember nem ember, hanem manó, ők szoktak házimunkát végezni.

2011. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
"Akár ő lehet az első fizikai bizonyíték arra, hogy van valami más is odaát." - Fenét. Rengeteg gyerek lát szellemeket, de kb 6 éves kortól elvesztik ezt a "képességet". Én is ismerek egy nőt, akinek a lánya lát szellemeket.
2011. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen...Erről már hallottam.És szerintem jobban is jár ha elveszíti még mielőtt egy félfejű, vagy bármilyen ilyesmi embert lát meg...
2011. okt. 1. 21:17
 16/26 anonim ***** válasza:
59%

Én gyerekkoromban tudós akartam lenni aki ilyen dolgokkal foglalkozik. Aztán persze rájöttem, hogy ebből nem lehet jól megélni, meg nem ismertem senkit akivel ilyesmik történtek.


Érdekes, hogy mindig a nők panaszkodnak.

Csávókat még nem láttam írni ilyesmi miatt.

2011. okt. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kéne beszélned szüleiddel egy komoly pillanatban. Ha ők nem értenék meg, akkor valamelyik közeli rokonnal beszélj róla, akiben megbízol.
2011. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a gyertyás módszert...Nem tudom mi volt, hogy most vagy kedve nem volt vagy csak elbambult, de amikor megkérdeztem ezt amit mondtál az öcsém csak bambán és összevissza nézelődött.Kérdezgettem párszor, ugyanez volt. Aztán eloltottam a gyertyát felállt és elment a másik szobába...
2011. okt. 3. 16:09
 19/26 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy ne kezdjen ragaszkodni öcsédhez, ne benen találjon megnyugvást. Ne zaklasd sokat.
2011. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, csak most néztem meg hogy kipróbáltad a gyertyát. Majd ki fog derülni,hogy lesznek-e furcsa események megint, ha nem akkor eltudták vinni. Majd pár nap múlva kérdezd meg, van-e valaki most a szobában és hogy néz ki. Hátha kiderül hogy a csúnya arcú ott van-e.
2011. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!