Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kerékpárosok, ti normálisak...

Kerékpárosok, ti normálisak vagytok?

Figyelt kérdés

Már elnézést, és tényleg tisztelet a kivételnek, de...

Miért hisztiket azt, hogy a zebra, a járdának a folytatása???

Attól, hogy elsőbbségük van még igen, szét kell nézni nekik is.

Erre fel teker rá a zebrára, mintha egyenesen arányos lenne a járda folytatásával.


Ma is már majdnem ráhajtok a zebrára, erre a semmiből előszáguld a kis kerékpárjával, vagy a tornádójával 'gecsézik' és homlok egyenest megy neki az autómnak, komolyan mondom eszméletlen.


Én az tuti is, hogy a kerékpárosoknak is megszabnék valami minimális kresz tanfolyamot, gőzük nincs a szabályokról...és akkor még neki áll feljebb.


Na meg mikor kivágódnak az utcából szét sem nézve gyerekkel a háta mögött. Nem normálisak:S


Ismétlem, tisztelet a kivételnek, de ma háromszor történt velem hasonló, és már marhára elegem van.


23N


2011. okt. 20. 15:10
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
és a zebrás dolog a gyalogosoknak is szól...
2011. okt. 20. 15:11
 2/37 anonim válasza:
59%
Én is biciklizek nagyon sokat de én nem csinálok ilyenekt -,-"
2011. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, megint egy ilyen kérdés. Biciklivel közlekedem, hidd el, van rengeteg hülye autós is, több, mint biciklis. Egyébként igazad van, nem lehet biciklivel átmenni a zebrán, le kell szállni, és át kell tolni, mindig így csinálom. De imádom, mikor szidják a bicikliseket, viszont azt nem veszik észre, hogyan közlekedik a legtöbb autós. Minden 5. meg is áll a zebránál stb.
2011. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
A kommentet nem kellett volna... tudtommal a zebra előtt annyira le kell lassítanod, hogy azonnal meg tudj állni, ha lelép egy gyalogos. Ha úgy érzékeled, hogy a gyalogos csak úgy feltűnt a semmiből, akkor bizony a környezethez képest túl gyorsan mentél.
2011. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
A probléma már ott kezdődik, hogy a járdán és zebrán csak tolni szabad a bringát.
2011. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

én mindig megállok, és átengedem a gyalogosokat, nem vagyok az a nemnormális állat módjára közlekedő sofőr, jobban féltem én annál az életemet, és természetesen másokét is.

És igen természetesen, vannak idióta autósok is, nem is kevés ezt aláírom.

2011. okt. 20. 15:16
 7/37 anonim ***** válasza:
49%

Kedves autós!

Próbálj meg úgy 10 km-t tekerni, hogy közben 2 millió zebra van és mindenhol le kéne szállni és átvinni a biciklit. Szerintem attól senkinek semmi baja nem lesz, ha a zebra legszélén 10-el végiggurulok!

2011. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

és a zebrás dolog a gyalogosoknak is szól..."


Mi van? :) Az oké, hogy idegesít, ha valaki átteker a zebrán, az tilos is. De gyalogosnál mindig meg kell állnod, ha ott áll a zebránál, és át akar menni.

2011. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

nem mentem gyorsan, csak a város egyik részén olyan sövény van a zebra mellett...amit igazából nem is értek, hogy hogy nem b@szták még ki onnan, életveszélyes.

Tudod mennyivel mentem át a zebrán? 30al, ez meg megjelent le sem lassítva. Még, ha nem is nagy a sebesség, és fellököm akkor is nekem szidná a .... anyámat, hisz még ő pofázott, mikor ráfeküdtem a dudára

2011. okt. 20. 15:19
 10/37 anonim ***** válasza:
42%
Igen, lehet szidni egymást. Engem meg telibe dudáltak úgy, hogy már nekem volt elsőbbségem, azért mert az aranyos autós sietett. Attól még nem fogok gyorsabban menni.
2011. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!