Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gonosz szellem elűzése lehetsé...

Wyatt kérdése:

Gonosz szellem elűzése lehetséges? Valóban tudnak gyilkolni? =s

Figyelt kérdés

Azt már tudom h szellem,de h mivel haragitottam fel...erre nemtudok válaszolni.de szeretnék véget vetni az egésznek!!!! ,,ajánlatok"????sos

Aki nem hisz ezekben suhanjon át a kérdésen,kössz...


2011. dec. 29. 22:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ehez pap kell...Amúgy miért??miket csinált? Csak akkor tudok segíteni,ha elmondod...
2011. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Folyton ugy érzem vmi mögöttem van.folyamatos balszerencsék érnek.sokszor van h hirtelen fázom,és a semmitől félek.

Nemrég egy nagyon jo barátom mondta el h 11 éves kora ota megérzi őket de azért csak most avat be,mert veszélyben vok...=/ nemtudom mit tegyek.=s

2011. dec. 29. 22:47
 3/33 anonim ***** válasza:
Igen, tudnak gyilkolni, de ne aggódj, lehetséges az elűzése.
2011. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem! Az elűzése kockázatokkal jár...Az sem biztos,hogy rossz szándékú..lehet,hogy valamelyik szeretted...Én 10 éves vagyok...Nekem nagyon szörnyű volt régen az életem...Elmeséljem?
2011. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Holnap elmesélem,most fáradt vagyok...Vagy privin
2011. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
D) hogyan????? Amit tudsz oszd meg velem légyszi SOS!!!!!
2011. dec. 30. 00:00
 7/33 A kérdező kommentje:

Kikibiki elmesélheted!

De én mindenképp meg akarok szabadulni tőle! Egy szerettem nem hiszem h ártani akarna,ez viszont nagyon is...

2011. dec. 30. 00:02
 8/33 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lehetséges. Tudunk.. Gépelni is.
2011. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Kérdező szia!


1. azt olvastam az elűzése kockázatokkal jár,illetve ha akar meg is folyt hat rá ül a nyakadra mint egy lidérc,de valahol láttam h egy embert össze vissza karmolt.

2.ha elakarod űzni aki idézte annak az emberi életével jár!


3.kivéve ha szakembert hívsz!



nekem is van egy történetem ha akarod leírom.

2011. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%

Amikor még 3-4 éves voltam rengeteg horror filmet láttam,mert apukám imádta őket...Aztán sokszor láttam,hogy nézik a kört és attól féltem,hogy megijeszt vagy valami mást csinál...Nem mertem elmenni egyedül fürödni meg wc-re sem,de még a lépcsőházba is tárva nyitva kellett az ajtót hagyni,mert féltem...Aztán később 8 éves koromban anyukám beiratott pcihológushoz...Sokat jártam oda,majd egy másik emberhez kerültem,akit nem szerettem,mert mindig kimondta a nevemet...Attól kezdve már nem jártam...Láttam a mamáméknál egy furcsa alakot és felébresztettem a mamámat,hogy kapcsolja fel a villanyt és hozzon inni...De azért mert nem tudtam úgy elaludni,hogy folyton engem bámul...Aztán a másik este is ott volt,de a tv-re könyökölt,mert várta,hogy kinyissam a szemem és megijedjek meg tőle,hogy erősebb legyen...Később mikor 9 éves lettem rájöttem,hogy szellemek nem léteznek és nem kell félnem tőlük,és ha léteznének (gonosz) szellemek akkor azok már rég bántottak volna...A nővérem rengeteg szellemet látott életében,főleg az ajtó belső sarkánál,ahol a dédi mamánkat látta...Lépteket is hallottunk éjjelente és én nagyon féltem,de ő azt mondta,hogy ne féljek...Láttam sok más szellemet is...Akit láttam az egy fura alakú lény volt,fekete és ijesztő volt...Nem hiszek a szellemekbe,de tudom,hogy léteznek...Most 10 éves vagyok és nagyon kemény életem volt,főleg,hogy az apám alkoholista...Rengetegszer voltak már korházba,mindig ilyen epe meg más betegségek miatt...Szerintem gonosz szellem tette velük,vagy nem tudom...Panelba lakok amúgy,de mamám meg apán együtt laknak kertesházba...


Amúgy ha félsz az csak neked lesz rossz,mert abból táplálkoznak a ROSSZ SZELLEMEK!És ha ők táplálkoznak a félelmedből akkor te gyengülsz,mert az energiádat veszíted...Ha papot hívsz ne csak egyet hanem legalább 3-4-et és te tűnj el a házból,mert az életed forog kockán...

2011. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!