Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gonosz szellem elűzése lehetsé...

Wyatt kérdése:

Gonosz szellem elűzése lehetséges? Valóban tudnak gyilkolni? =s

Figyelt kérdés

Azt már tudom h szellem,de h mivel haragitottam fel...erre nemtudok válaszolni.de szeretnék véget vetni az egésznek!!!! ,,ajánlatok"????sos

Aki nem hisz ezekben suhanjon át a kérdésen,kössz...


2011. dec. 29. 22:30
1 2 3 4
 11/33 Timoking ***** válasza:
67%
Na jo most komolyan. A 10 eves kolyok hazudik, soha nem is latott, nem tapasztalt szellemmel valo kapcsolatot, csupa horrorfilmes az egesz storyja. Baromsag! Szoval ha azt akarod h eltunjon a szelemerzesed, akkor ne felj tole mer te vagy az elo, 2x olyan eros vagy mint a szellem. Beszelj hozza hangosan, szidd le, mondd neki h takarodjon az eletedbol me egyaltalan nem vagy kivancsi ra es hidd el, jobb lesz
2011. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
timoking a kérdező helyébe nem szidnám sőt nem is tegezném mert azt csúnyán meg bosszulja! hidd el én már tapasztaltam...
2011. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 milcsy válasza:
ne szedjél annyi ekit!
2011. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Most kajak ennyire durvák???=0 fasza...ne már h sehogy nem lehet elűzni,anélkül h vki meghaljon.=// ez durva.=s

Utolso: Te biztos azt tolod,de én nem mérgezem magam ien fosokkal!!! Izetlen v! Ha nem ismersz ne itélkezz!!!

Továbbra is várom a segitő(!!!!!!),tájékoztató(!!!!!) válaszokat!

2011. dec. 30. 19:35
 15/33 anonim ***** válasza:
51%
Timoking!Nem hazudok és kész...Kérdező,lehetséges az elűzése halál nélkül...az sem biztos,h démon...Meglátom,hogy mit tehetek...Kitalálok valami olyat,ami nem kockázatos...Ha nem parázol be tőle,akkor előbb utóbb elmegy...De ne félj,mert nem tud bántani,csak ha papot hívsz! Olyan mint a vámpírok...Ha azt mondod neki,hogy nem jöhetsz be a házamba,akkor talán elmegy...Várj! Ismerőseidet hívd el magadhoz,aztán együtt mondjátok sokszor,hogy nem jöhetsz be a házamba! És talán elmegy...DE VIGYÁZZ! Ha füstölőt használ akkor állítólag megnyílik a tulvilág kapuja,szóval ne használd a füstölőt...Ha van bármi kérdésed,akkor én válaszolok bármire!
2011. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A Csöbárd ***** válasza:
Idefigyelj, Itt a megoldás (ez az egyetlen biztos megoldás)!Igen kézenfekvő. Nem is értem hogy egyeseknek miért nem jut eszibe rögtön.Imádkozz az istenedhez!
2011. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 yossarian44 ***** válasza:
0%

Lehet, hogy nem akarod ezt hallani, de ez leginkább egy pánikbetegséggel egybekötött enyhe hallucinációnak hangzik... egy elmeorvos, és néhány gyógyszer ezen tud segíteni.


Ha szellemek léteznének, már évezredek óta iskolákban tanulnánk az űzésüket, mostanra meg már OKJ-s vagy egyetemi képzések lennének velük kapcsolatban.


Aki meghal, abból szerves hulladék lesz, több nem.


A különböző pánikbetegséges, enyhébb tudatzavarok, alvásparalízis, és hasonló ismert jelenségek pontosan olyan tüneteket mutatnak, mint egy állítólagos gonosz szellem jelenléte.


Aligha véletlen.


Véleményem szerint a szellemérzékelések 99%-át megszüntetné egy szakértő orvosi kezelés. A maradék 1%-ot sem valódi szellemnek tartom, hanem a gyógyíthatatlan eseteknek.

2011. dec. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
A szellem nem tud megölni csak tönkretenni. Egy módot ismerek hogy lehet elűzni. Egy papnak felkell locsolnia a házat szenteltvizzel.
2011. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
1:23-mas és a lelke hova megy? Aki őregségben, békességben hal meg az fel megy a mennybe. Akit meg gyilkolnak stb. annak a lelke itt reked mert nem tudja feldolgozni és nem jut a túlvilàgra. Do you understand?:(
2011. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 yossarian44 ***** válasza:
0%

13:35-es


A lelke nem megy sehova, mert olyanja nincs az embernek. Vagyis van valami hasonló, ami ott szépen az agyad idegpályáin fut. Ahogy a halál után elrothadnak az agysejtek, úgy szűnik meg az ember személyisége is, mivel már nincs meg a tárhely, ahol létezett.


Lelket még soha senki nem mutatott, a jelenség nem lett bemutatva. Nem azért nem kell hinni a szellemekben meg a lelkekben, mert láthatatlanok, hanem azért, mert nem tudják őket bizonyítani azok, akik látják. Márpedig ha tényleg van, akkor bizonyítani is lehet.


Bizonyíték helyett csak homályos fotók vannak, illetve mesék és beszámolók, olyan emberektől akik az esetek nagy részében helyesen sem tudnak írni. Illetve hát nagyon sok esetben a kístértetjárás elmúlik, miután az ember megkapja a megfelelő orvosi kezelést...

2011. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!