Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem vagy eféle igaz...

BB Ádám kérdése:

Szellem vagy eféle igaz történetet ami veletek történt. Mi volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ültem a szobámban, épp meditálni akartam, amikor éreztem, hogy két kis kéz a nyakamat megmarkolja hátulról, elég erősen. Ideges lettem, hogy nem hagynak meditálni ezek a rohadt szellemek, azelőtt a szívemet rugdosták.

Átmentem a mágus haveromhoz a szomszéd szobába, hogy vegye le rólam, mert ki van a t.köm. Ő megoldotta, a kis izé be volt rezelve, azért kapaszkodott, kapott egy védelmet és kitakarodott, én meg meditálhattam.

2012. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
éppen mentünk haza, este. ahogy kilépünk a kapun, szemben van egy kanális, tele van náddal. szóval kiléptünk a kapun, és megláttam a kanálisnál egy öregasszonyt, aki épp hajolt le valamiért. először az jutott eszembe, hogy szellem, de mondom biztos nem merthát látom, ottvan, szóval nem törődtem vele. aztán amikor közelebb mentünk (arra volt az út) akkor már nem volt ott..
2012. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Egy spontán házibulin voltunk. 10-12 éve történt. Akkor voltam 16. Nem ittam, csak egy sört, szóval nem voltam semmivel komolyabban befolyásolt. Félig feküdtem egy ágyon és beszélgettem valakivel. Egyszer csak beparáztam, és sírni kezdtem, mert indokolatlanul halálfélelmem lett. Nagyon kellemetlen volt, mintha hirtelen le akarták volna szívni az életenergiám. Elkezdtem imádkozni Istenhez, és elmúlt. Nagyon megkönnyebbültem. A házigazda észre vette, hogy elsápadtam. Kérdezte: "Jaj, ne, már megint kezdi...A szellem volt?" Elmondta, hogy az előző öngyilkos lakó már más vendéggel is csinálta ugyanezt. Hát mondtam, hogy kösz szépen, hogy szólsz, az előbb kábé majdnem kipurcantam. Azóta szerencsére ritkán történt ilyen, remélem, le vagyok védve, nincs kedvem az ilyenhez...:/
2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csak_Norris ***** válasza:
27%
Hátam mögött volt egy Robotdémon, láncfürészes volt, kikaptam a Láncfűrészt a kezéből, és kifürészeltem a Seggét.
2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Agnetha ***** válasza:
100%
1997-ben történt.Élettársam súlyos betegen az intenzíven feküdt.Este 10-kor több dörömbölést hallottam a teraszajtón,labradoromnak minden szőre felállt és minden porcikája remegett.Én is nagyon megijedtem,nagyon rossz érzésem támadt és hirtelen félni kezdtem.Egy óra múlva kaptam a telefonhívást, hogy párom este 10-kor elhunyt.Ez így történt, ahogy elmeséltem,sajnos.
2012. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem nagy szó. egyszer ültem és néztem a tv-t szemem sarkábol tisztára láttam h a legjobb barátnőm ott áll az ajtóban . odanéztem azonnal de utána nem volt ott. :S ez elég rémísztő volt :)
2012. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
Láttam pikácsut xD
2012. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 darkgirlrosetta ***** válasza:
100%
Egyszer elmentem a parkba sétálni. Szép hely,úgyhogy egész messzire elkóboroltam,még olyan helyekre is,ahol már veszélyben lehettem(láttam,hogy a drogosok megfordulnak ott). Fel se tűnt,hogy itt már tilosban vagyok. Egyszer épp egy pad melletti vackot néztem meg,mikor valami zajt hallottam. Megfordultam,és a hátam mögött láttam,hogy valaki a fák között járkál.Arra a helyre csak az én útvonalamon lehetett eljutni,én pedig egyedül voltam. Nem tudom,ki(mi?) volt az,de úgy megijedtem,hogy valóságos sprintet mutattam be visszafelé. Amikor kiértem a sétányra (pedig ott is egyedül voltam ),a rémület teljesen elmúlt. Azóta se tudom,mit láttam...
2012. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Éppen a barátnőmmel hülyéskedtünk a szobában,és gondoltam hogy a hátam mögött látott valakit de én nem mertem hátra fordulni.Pár perc elteltével már nem volt ott senki.Aztán elmondta hogy egy férfi szellemet látott a hátam mögött!Nagyon megijedtem:S
2013. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!