Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fizető szellemek? :O

Fizető szellemek? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt tudni kell hogy nagymamám ápolónő és sok halott idős ember cuccait (képek ,falvédő,szőnyeg) ide hozta mert hogy az milyen jól mutat és hát rá egy hónapra szorongtam minden este rosszabbnál rosszabb álmaim voltak és reggel a cuccokat ajtóba találtam meg asztalomon meg pénzt (1000 rest 500 ast stb) lehetséges hogy a túlvilágrol vissza akarta vásárolni a cuccait ?:O


2012. jan. 8. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
azért voltak a cuccok az ajtóba hogy mehetsz a p*csába költözz a pénz meg utravaló és azért csak ennyi mert válság van :D
2012. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A vendégeid az ajtó elé pakolták a törékeny cuccokat, miközben megfektettek téged ittas állapotban, majd dolguk végeztével az előre megbeszélt fizetségedet letették az asztalodra.
2012. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kösz skacok humorosak vagytok csak ha veletek történt volna 2 x hugyoznátok tele a bolygót :)
2012. jan. 9. 00:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért bünteted az értelmeseket, Istenem?


[link]

2012. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szted jófejségből találtam ki?-.-

Nem kell elhinni de megtörtént

2012. jan. 9. 00:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges. az itteni szellemek a számlákat fizetik. én meg minden hónap elején veszek 3 sört és berakom a hűtőbe, hogy legyen mit igyanak.
2012. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zozi1111 ***** válasza:

A halottak biztos hogy nem jönnek vissza a cuccaikért.


Szerintem megtréfáltak téged.

2012. jan. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem lehet igazatok van ,na de ha lóvé jön belőle akkor had tréfálkodjanak csak (Nővéremre gyanakszok)
2012. jan. 9. 06:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak tréfa ez!

Amúgy meg: a szellemek, meg miért foglalkoznának az anyagi dolgokkal? Ha meg, nem tudnak hozzáérni, akkor meg, hogyan tudnak mozgatni tárgyakat?

2012. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

A spirituális megtestesülésű entitások (számomra nem kedvelt nyelven szellemek) nem tudják magukról, hogy elhunytak. Így megeshet, hogy azt hiszik, hogy élnek, és annyira felbosszantak a "lopástól", hogy mérgükben elvitték, de még pénzt is hagytak. Nevetségesen hangozhat, de parapszichológiai szempontból valószínű.

Még valószínűbb, hogy valamelyik rokona (akár mint ahogy mondta a nővére) viccelte meg magát. Hajlamosak rá?

GH

2012. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!