Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mi lehetett ez?

Vajon mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
egyik este elaludtam a szobámba és 3-kor arra keltem hogy egy kéz van a vállamon(nagyon hideg és vékony)és amikor oda nyúltam hirtelen leszaladt a testemen azonnal kinyitottam a szemem de nem volt ott semmi.. mit gondoltok?!
2012. jan. 9. 17:59
1 2
 11/18 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Térjünk a lényegre: tételezzük fel, hogy igazat mond, amit mond meg is történt. S ebben az álláspontban azt is felvethetjük, hogy eme jelenség spirituális, ezoterikus alapú. Nem zárhatjuk ki, tekintve, hogy senkinek sincs ellenbizonyítéka. Én azt mondom, hogy miért is ne? De még ha így is van, ne ijedjék meg, többször nem igazán fordulhat elő.

De tételezzük fel, hogy nem igazat állított, vagy csak valamit rosszul érzett. Ez is nagy valószínűségű, mert ilyen késői időkben gyakran érezhetünk ilyet (de ez nem paranormális). Ha nem mondott igazat (de én ezt feltételezni sem merem), akkor nem volt éppen egy épeszű tréfa.

2012. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Biztos amikor álmottál (lehet nem emlékszel rá hogy mit álmottál) a szellem lehet azt vette rajtad észre hogy zaklatott vagy(az álmod miatt) ezért meg érintett(állítólag a szellemekkel való érintkezés nyugtató)...

szóval lehet hogy az örzőangyalod volt :))

2012. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha velem érintkezne egy szellem , rohadtul nem megnyugodnék, hanem pislogni se mernék.
2012. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16:31 igen ilyenről èn is hallotam.
2012. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. jan. 18. 21:55
 16/18 dress9dora ***** válasza:

1:félálomban voltál

2:anyád megnézett hogy szépen alszol-e

2013. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Khm...

ÉN nem tudom mit gondoljak. Azt elhiszem, hogy érezted, de azt nem tudom, hogy szellem, vagy hasonló volt-e.Ha igen, akkor nincs igaza azoknak, akik azt mondják, hogy ne félj. Ha a válladat megfogta, ugyanúgy megszoríthatja akár a nyakadat is.

2013. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem kedves volt, éreztem hogy megakar ölni, de minimum bántani.
2013. aug. 4. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!