Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a vampirokban? Szerint...

Hisztek a vampirokban? Szerintetek vannak? Es abban hogy beszelgetek az orangyalommal?

Figyelt kérdés
Vagy akkor en vagyok bolond?Itt akkor mindenki hulye aki hisz bennuk?Vagy akarmilyen termeszetfeletti lenyben?Es ha megmondom a nevet?O mondta el nekem es ezelott meg nem hallottam de miutan utanna neztem a neten igaz Arkangyal es letezik.tehat nem talaltam ki.Ti mit gondoltok?
2012. jan. 10. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Addig provokálnak, míg előbb-utóbb rájuk küldöm a vámpíromat, hogy megtudhassák, hogy az milyen. A kis kiváncsiak...
2012. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan vámpír vagyok.
2012. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
te most ugyanaz vagy aki múltkor is ékezet nélkül írt a vámpírokról. Kislányom, fogd már fel hogy nincsenek oké? Az a film, ami a tévében van, az nem a valóság, csak kitalálta valaki. Nem a twilightból meg a vámpírnaplókból kell tájékozódni, azok nem természetfilmek, hanem arra vannak hogy a kis tiniket hülyítsék
2012. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ja léteznek energiavámpír=troll és abból sok van erre-fele!

Vigyázz!

2012. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
vámpírok léteznek.az őrangyalod meg nem normális tejesen ha meg mutatkozik.direkt úgy kéne csinálniuk hogy netudja meg senki még akire vigyáznak se hogy ott van.
2012. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ha egy kicsit is ismernéd a vámpírkultusz alapjait, akkor nem kérdeznél hülyeségeket.


Az őrangyal meg nem fedheti föl magát, tehát valaki vagy szórakozik veled, vagy lett egy képzeletbeli barátod.

2012. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nem hiszek bennuk, szerintem nincsenek, de Drakula legendáját szeretem :) Amúgy meg ne fantáziálj annyit szerintem. Árt a koncentrációképességnek.
2012. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jah én az vagyok, épp most nézem sorozatban 579. alkalommal a tvájlájtot, nem jössz?
2012. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Ha neked egy arkangyal az őrangyalod akkor agyadra mentek a vámpírok.
2012. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!