Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az árnyemberek léteznek? Meg...

Az árnyemberek léteznek? Meg lehet őket ölni?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy léteznek ugymond árnyemberek, akik pár másodpercig vannak jelen, rossz szándékúak, de mivel mást nem tudnak, ezért csak ilyesztgetnek, valamit csak körvonaluk és fekete füstszerü tesük látszik. Aztis olvastam hogy abból táplálkoznak ha megijesztenek valakit és a félelméből nyernek erőt, Szóval arra gondoltam hogy ha én nem félek hanem mondjuk bátran a szemébe nézek meg tudom-e ölni?
2012. jan. 18. 15:04
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
76%

A válaszom sokaknak meredek lesz.


Ne kívánd a halálukat, és ne félj tőlük. Némi ijedségen kívül (ha váratlanul ér a látványuk) mást nem okozhatnak, és valóban, a félelemből (is) tudnak energiát meríteni.


Megölni nem tudod őket. Minden szellemi lény, ahogy te is, örök életű. A test halálával te sem szűnsz meg létezni.


Úgy érzem, most, ezzel itt a földi életben neked egyelőre nem szabad foglalkoznod. Olvass a testednek-lelkednek hasznos dolgokat, ápold a szellemed-elméd, gyakorold a feltétlen szeretetet, uralkodj a haragodon, csiszold magad, légy mindig szerény, és idővel világossá fog válni a számodra az is, mi céllal jöttél.

2012. febr. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Léteznek de nem lehet őket megölni mivell csak néhány másodpercig élnek.Általában "felmennek" a szobában a plafonig és utána már nem látod őket többet.
2012. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem árnyemberek nem léteznek, csak a VASHTA NERADA. Az élő árnyék amely az erdőben bújik és húsra vadászik. A zontárnak üss a tarkójára, a szlitínt öntsd le ecettel. DE, ha látod a Vashta Neradat közeledni fuss! Csak FUSS!!!
2012. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!