Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így nem jó! Se veled se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nem jó! Se veled se nélküled kapcsolat! Szerintetek mi a helyes?

Figyelt kérdés
A barátommal 11 hónapja járunk és nagyon szeretjük egymást.Viszont nagyon sokat veszekszünk.Napi szinten minimum egyszer.Volt már hogy úgy volt hogy szakítunk de nem bírtuk ki.Jobban mondva én nem bírtam sokáig.Nem tudnék vele szakítani, de így boldogtalan az egész kapcsolat.Sokszor van mikor jól elvagyunk akkor mindketten boldogok vagyunk és meg is beszéljük a dolgokat, hogy ne veszekedjünk többet stb...Csak az a baj hogy hiába beszéljük meg mert az ellenkezője van folyamatosan.Tudom, én is sokszor hibázok de ő is, és mindig én kezdeményezek, ő aligha...Mikor összeveszünk úgy érzem hgy elegem van már és legszívesebben azt mondanám hogy vége...De tudom hogy több napig sírnék miatta...Főleg, hogy suliban minden nap látjuk egymást.Szerintetek mt tegyek?Van még jövője ennek a kapcsolatnak vagy jobb lenne minél hamarabb véget vetni neki?Légyszi segítsetek!!!
2010. nov. 2. 16:41
 1/2 boy_21 válasza:
szerintem ha többnyire rosszul érzed magad a kapcsolatban akkor fejezd be, ha többször jó mint rossz akkor folytasd...
2010. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hat en is kb ilyen helyzetben voltam...meg fiatal vagy! elvezd ki az eletet, bulizz! szerintem az ember fiatalon meg nem kene ilyen hosszu ideig lekosse magat, inkabb meg ismerkedj. gondold at megegyszer. lehet csak megszokasbol vagytok egyutt. meg mindketten gyermekek vagytok egy hosszu kapcsolathoz. tarts egy honapos szunetet, de a beszelgeteseket azert ne szuntesd be vele, azalatt sokmindenre rajohetsz. lehet hogy jobb baratok lennetek mint szerelmek. legy eros, es ne felj donteni. ne feledd, meg elotted az elet, fiatal vagy, es nem o az egyetlen pasi a foldon;)
2010. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!