Szellem vagy mi?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy már egy jó ideje esténként látom magamat, csak valahogy máshogy (pl: a szeme fekete,meg úgy az egész, de azé jól ki tudom venni, hogy én vagyok) Senki más nem látja, de sokszor, utcán, otthon, én találkozok vele és általában csak néz, én is csak nézem őt, majd megyek tovább, mer nem tok mit csinálni, ő meg tovább néz. Más sosem látja. Valakivel volt már ilyen? Mit csináljak hagyjam, vagy esetleg szólítsam meg?

2012. febr. 4. 09:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tuti nem látja senki más? Én nem tudom mit csinálnék, sztem megpróbálnék keresni egy hozzáértőt, aki segíthet. Ha félsz tőle akkor meg szenteld fel a szobád. Ha ártó szándékkal van, akkor nem tud majd bejutni.
2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ártana, mert már megtette volna, akiktől kérdeztem hogy látják-e (és oda mutattam)(2 személy) azok azt mondták hogy nem. Felkeresni nem tudok kit, és félek hogy hülyének nézne.
2012. febr. 7. 14:15
 13/27 anonim ***** válasza:

[link]


Van vmi fejlemény?

2012. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Ez egy rossz akaró démon, ha bánt ha nem, csak rosszat tesz neked. Csak bajod származhat belőle. ha nem most,akkor a jövőben. Ez egy olyan démon amit te hoztál létre a félelmeidből vagy rossz energiáidból, és ezt csak te tudod eltüntetni. Ezek nem olyanok mint a szellemek.rosszabbak. De minél jobb lenne ha még elmennél a látóhoz is és még tőle is kérnél tanácsokat.
2012. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Már vagy egy hete nem tapasztaltam a jelenlétét ( azóta csúnyán tört a karom). De úgy néz ki elérte amit akart és békén hagy, a válaszokat köszönöm.
2012. febr. 18. 21:16
 16/27 Napkiraly ***** válasza:
Én a helyedben megkergetném azt a férget, aztán kiderül mi az. Ha meg akart volna ölni vagy megszállni akkor megtette volna. Felhúznám magam a helyedben és megpróbálnám elkapni és elintézni.
2012. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Utolsó nem rossz ötlet, ha megin előjön megpróbálom elkapni.
2012. márc. 3. 17:56
 18/27 Napkiraly ***** válasza:
Majd számolj be róla, érdekel. Szerintem menekülni fog. A lényeg az, hogy a félelmedet alakítsd át gyűlöletté. Gyűlöld mert megzavarja az életedet. Ezután nem félni fogsz tőle hanem megkergeted. Valamiféle fordulat biztos bekövetkezik ezután.
2012. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
szerintem ne fegyvertelenül támad (fel téve ha létezik és nem unalmadba találtad ki) kapj fel 1 kést vagy valami fegyver
2012. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Napkiraly ***** válasza:
nem materiális lény akkor sokat érsz materiális fegyverrel ellene. Az egyetlen ami el tudom képzelni hogy hatásos ilyesmi ellen az az elektromos sokkoló (úgy tudom az elektromágnesességet nem szereti az ilyesmi)
2012. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!