Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van élet a halál után?

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek erről? Hova kerülünk,miután meghalunk? Találkozunk a szeretteinkkel? Vagy az egész csak egy pozitiv megerősités azért, hogy megnyugtassuk magunkat , hogy a kedves családtag jó helyen van?
2012. febr. 17. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
inkább aza kérdés a halál ellöt van e élet..:D
2012. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt mindenki annyit tud róla amennyit te, találgatni lehet de minek,majd megtudjuk ha oda érünk!:)
2012. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

" Jegy nélkül várom a vonatot

Láthatatlan sínek közt szaladok

Választok, választom a befutót"

2012. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést élő ember őszintén sohasem fogja tudni megválaszolni!
2012. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
születésed előttről sem volt semmi számodra szerintem halál után is ugyanaz lesz
2012. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Em0 Girl ***** válasza:

ezzel most megfogtál minket.

tehát, én (személy szerint,másoknak lehet ilyen gyerekmeséjük amivel etetik magukat) nem hiszek a mennyben vagy a pokolban. aki jó,az megkapja jutalmát az életben,aki meg rossz,az a büntetését az életben. nem hiszem,hogy a halál után lenne,élet,mert az "élet" a születésed és a halálod előtti időszak. tehát élet nincs ahalál után,valami lehet de nem biztos. majd megtudod,egyszer

2012. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő 2 x halt meg. Az egyik kóma alatt történt. És mikor felébredt, azt mondta,hogy Isten akarta, h megtapasztalja milyen a menny és pokol :D

És leírta kikkel találkozott a mennyben és pokolban.


De nagyon sok beszámolok vannak, h találkoznak a szeretteikkel.


Multkor a kórházban jártam.Meglátogattam a rokonomat, és 2 vel arréb a kórterembe a férfi ordibált, h nem megyek, menj innen. És egyedül volt a szobába és rémült volt. Nővérkék bementek h mi a baj , nekik azt mondta semmmi. Kimentek a nővérkék, rá 10 percre meghalt a férfi.


Szóval ott is láthatott valamit-valakit.....halála előtt.....jöttek érte...

2012. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van élet a halál után és a halál előtt is volt élet.


Ebből gondolom:

Amikor nem léteztem akkor a halál állapotában voltam de most itt vagyok élek.Majd amikor megint a halál állapotában leszek akkor megint élni fogok mert a válaszomból egyértelmű,hogy halott voltam de most élek! :D


Ebből kikövetkeztethetünk és szerintem ez már megtörtént velünk amit le írtam.De igen a kérdés feltevődik minden alkalommal mert elfelejtünk mindent.


Az ember úgy alakul ki,hogy nem lehetünk tudatosan egyszerre több helyen ezért nehéz felfognunk azt,hogy vajon az a személy is pont úgy láthat és tudhat magáról mint ahogy én.

És mivel nem lehetünk tudatosan egyszerre több helyen és ez miatt megértenünk is nehéz,hogy vajon milyen érzés volna ezért nem bízunk abban,hogy a tudatunk a halálunk után megint kifejlődhet.

Azért nem hiszitek el,hogy a halálotok után új tudatot nyertek egy másik születéssel mert most csak ti vagytok saját magatok akik nem létezhetnek máshol így gondolja a tudat.


Remélem tetszett amit írtam én így gondolom ez az én elméletem. :)

2012. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

20:21 válaszoló vagyok.

A tudat szerintem nem más mint a lélek.

2012. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy vannak még értelmes emberek, de az, amikor már a lélek az ítélőszék előtt áll, akor már nem tud viszajönni az életbe akárhogy próbálkoznak is az orvosok.
2012. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!