Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slenderman létezik?

Slenderman létezik?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik Slenderman?

Leírása:

Magas

Van két hosszú keze, és a hátából csápok jönnek ki

Gyerekeket öl/rabol

Nincs arca


Videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=q5nIe1sNZ-8


2012. febr. 19. 19:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/141 anonim ***** válasza:

@yossarian44:


Ember, irigyellek, tényleg nem semmi, hogy ilyen emberfeletti türelemmel tudsz válaszolni ennek az agyoniskolázottnak a baromságaira.


@Slenderhívó:


Hagyd a mellébeszélést, LINKELD be azokat a bizonyítékokat. Azokat az ominózus képeket, vagy azt a bizonyos rendőrségi aktát. Hiszen, ha te is láttad/olvastad, akkor minden bizonnyal elérhető publikusan is, szóval itt az ideje BIZONYÍTANOD. Nagyon szánalmas már ez a mellébeszélés. Amúgy meg olvastam azt a freeblogot, ott volt egy olyan elmélet, miszerint aki tud Slenderb.uzi létezéséről potenciális áldozat. Akkor hogyhogy élünk?

2012. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/141 yossarian44 ***** válasza:

Előző, köszönöm, nekem ez a szupererőm.


Iron Man-nak ott a pénze, meg hogy zseni, Superman szupererős, repül, meg minden, a Pókembernek ott a pókképesség, nekem meg ez jutott, a tengernyi türelem.


Cserélnék Iron Mannal.

2012. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/141 yossarian44 ***** válasza:

"Amúgy meg olvastam azt a freeblogot, ott volt egy olyan elmélet, miszerint aki tud Slenderb.uzi létezéséről potenciális áldozat. Akkor hogyhogy élünk?"


Na ez az. Ha a Slenderman ilyen félisteni lény, akkor hogy lehet, hogy itt eltűri, hogy itt tagadjam a létezését? Ha tényleg létezne, akkor csak idejönne, és a csápjaival beleverné a fejem a billentyákfélabnbnxyéjjgérn ang ads. wréa sfaénsí$ovw wét4haf.nbyn érag a ré awrég no5 3őqá aáá43z9u ŰŰT SÁ

2012. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/141 SlenderMan -okos- ***** válasza:
100%
Utcsó válaszoló! Élsz még? :DDD
2012. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/141 yossarian44 ***** válasza:
84%
Igen-igen. Bekergettem a ganédomb mögé egy vasvillával. Most ott duzzog...
2012. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/141 anonim ***** válasza:
öcsém tök para itt a tanyán meg huhog a rézfaszú...ez a horror csúcsa...
2012. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/141 yossarian44 ***** válasza:
Az semmi. A múltkor nálunk a traktor mögött hunyorgott a werewolf...
2012. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/141 anonim ***** válasza:
nálunk meg a visegrádi satulábú balerinazombi énekelt stájer népdalokat...
2012. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/141 yossarian44 ***** válasza:
76%

Az borzalmas lehetett...


Csakúgy, mint Zelda néném neve napján a fáskamra mögötti vámpírok dáridója, amikor skót dudán adták elő a háromf.szú nádiposzáta tavaszi párzási dalát, majd lehúzták az öcsémet ezer forinttal, és nem húzták le maguk után a vécét...

2012. febr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/141 anonim ***** válasza:
jesszusom nem húzták le magukután?! akkor mi már túl vagyunk a világvégén,a deltoidok elkéstek...
2012. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!