Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slenderman létezik?

Slenderman létezik?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik Slenderman?

Leírása:

Magas

Van két hosszú keze, és a hátából csápok jönnek ki

Gyerekeket öl/rabol

Nincs arca


Videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=q5nIe1sNZ-8


2012. febr. 19. 19:43
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 bullcathos válasza:

a sLender men valami ember kitalációja aki pénzt akart csikarni ebböl a sztoribol...


Ebbe ha jól tudom sok ember belehülyült

2012. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/141 anonim válasza:
Ha' te fé kegyemű ne vond kécségbe eztöt ez létezik he aki vitázni akar annak hajaj fekete póni vagy vonat??
2012. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/141 anonim ***** válasza:
78%
Létezik.
2012. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/141 anonim ***** válasza:

#78.

:'DDDDDDDDDDDD

2012. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/141 anonim ***** válasza:
84%

#84

Örülök, ha tetszett a kommentem, úgy éreztem, hülye kérdésre csak hülye válasz adható, és ehhez a nógrádi vámpír mindig jó segítség :)

2012. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/141 yossarian44 ***** válasza:

A francba emberek, így nem nyomjuk le a micisapkát!


Gyerünk! :D

2012. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/141 anonim ***** válasza:
így van!úgy mint a multkor öccázig meg se álljunk!
2012. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/141 anonim ***** válasza:

Slenderman létezik :3

Legutóbb is, mikor mentem az "Azidiótahiszékenyemberekmegfélemlítéséért" gyűlésére, tök jól eldumáltunk. Illetve, én dumáltam, ő csak csápolt. Utána még randiztunk is, de végül nem jöttünk össze, mert a vérfarkasokra jobban bukok. De meséltem neki a noppák vezéréről, akivel tökéletesen összeillenének, szóval békében elváltunk. (mellesleg tök finom gyerekeket szolgáltak fel a találkozón. :D ) [ja amúgy én egy vámpír vagyok, bár mostanság, hogy van ez a Twilight meg hasonlók, nem igazán hangoztatom :S ]


Az egyiptomi izét megnéztem én is a két szememmel élőben, és nem is Slenderman van rajta :( Hatalmas csalódás volt, de mindegy.... (a többi vámpírnak ezúton is üzenem, hogy Egyiptomban nem valami finomak a népek :\ )

2012. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 anonim válasza:
88%
Kedves kérdező,nem slenderman-en kéne agyalni,hisz nála sokkal rosszabb is van,méghozzá SP. SP-ről tudni illik,hogy egy b*zi perverz aki éjszaka vadászik. Női hangjával csalogatja áldozatait. És ő igazán létezik,rengeteget irnak róla az újságokban. S ráadásúl azt mondják,ha a szemébe nézel megvakulsz. Szóval a te helyedben jobban aggódnék SP miatt,mint Slenderman miatt,mivel SP Magyarországon tűnik csak fel s torzszülött....
2012. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/141 anonim ***** válasza:
Nyugi itt van Slederman is szép hazánkban...
2012. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!