Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha valaki meghal, utána...

Ha valaki meghal, utána láthatja az élő embert pl: Mosogatok, zenét hallgatok, valaki épp szexel:D Ezt meddig látja egy szellem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Én hiszek az angyalokban, és biztos vagyok abban, hogy a szeretteink "vigyáznak" ránk, aminek persze "nem örülök", mert néha nagy a kupleráj otthon:-)) Naponta nézem az "Angyali érintés" című filmet, amit csak azért szeretek, mert meg lehet tanulni belőle a szeretetet, ha valaki nem ismerné. Tudom,hogy film, és megrendezték, de akkor is! Van még1 kedvenc filmem, és ez az "Angyalok városa". Nicolas Cage és Meg Ryan a főszereplő, igencsak érdekes a témája. Én, amikor nézem, elhiszem, és ez akkor olyan jóleső érzés.
2012. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Én is néha gondolkoztam, csak egy kicsit úgymondd ciki, ha már szexuális életet él nem? Ha a halott szerette, meg közben lehetséges, hogy mozizik. Tudom viccesen hangzik, de én sok mindent pont ezért nem merek megcsinálni.
2012. márc. 19. 16:19
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan csinálj meg mindent, a halálon túli tudatállapot olyan kiteljesedett tudatállapotot jelent, ami még a szex látványánál sőt magánál a szexnél is milliószor jobb élményt nyújt. Tehát ott teljesen máshogy vagyunk, szinte leírhatatlan érzés, viszont nem a szexet fogja nézegetni egy szellem, hanem van fontosabb feladata is, emiatt semmiképp se kell félni.
2012. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
: D Köszi, pontosan erre voltam kíváncsi:) Így már megnyugodtam, hogy nem az a fő célja egy elhunyt rokonnak:)
2012. márc. 19. 17:36
 15/21 anonim ***** válasza:
én egyszer rég olvastam egy könyvet, ami erről is beszámolt, nem tudom már melyik lehetett, azt olvastam, hogy testen kívüli állapot volt, és valaki épp tusolt, és állítólag egy nagy kéz eltakarta a tusolós jelenetet, mintha ilyet illedelmességből nem engednének nézni a túlvilágon.Ezt vagy egy halálközeli élményes mondta, vagy egy regressziós hipnózis alanyának emléke,hát akkor valószínű, hogy egyéb intim pillanatban sincsen közönség.Amugy el se tudom képzelni milyen lehet, hogy kitakarják a dolgot, biztos valami leárnyékolási technika...ki tudja még hogy mennek odaátt a dolgok..
2012. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is:)

Akkor ezek szerint, Ők semmi ilyen dolgon nem mozizhatnak :) Remélem is

2012. márc. 20. 13:27
 17/21 anonim ***** válasza:

mivel senki nem halt még meg és mondta el, hogy mit is látott meg mi is történik halál után így nem tudni..

sokan viszont eléggé hasonló élményt tapasztaltak mikor halál közeli élményük vagy halálon túli élményük volt...

2012. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A halottak lelke jellemüktől és e világi cselekedeteiktől függően különböző helyekre jut(először a köztes síkra, onnan pedig tovább), nagyon ritkán maradnak itt az anyagi síkon.


:))


Asmodeus

2012. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is, én is kíváncsi lennék egy olyan emberre aki elmondja milyen mikor 'meghal' mivel újraéleszthetik ilyen lehet. pl: Tesóm barátnője, öngyilkossági kísérletet csinált, meghalt, de visszahozták. Ő biztos tudhatja milyen, de azért nem szeretnék csak úgy rá kérdezni, mert nem lehet kellemes neki
2012. márc. 22. 14:44
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagymama és nagypapa trollkodik:D bisztos felveszik videóra az intim dolgokat és eladják:D
2012. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!