Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démon lehetett vagy micsoda?...

Démon lehetett vagy micsoda? (lent bőven)

Figyelt kérdés
Pár hónapja éjjel arra ébredtem hogy hatalmas nyomást érzek a hátamon és még a szőr is felállt rajta.. utána annyit éreztem h valaki nagyon mély hangon a fülembe súgja h "hol vagy?" nem válaszoltam úgy tettem mintha aludtam volna tovább.. utána csak annyit éreztem hogy lemegy ez a hatalmas nyomás rólam és annyit hallottam h nővérem ugyanebbe a szobába annyit mondd álmában h "Madridban"... mi lehetett ez? teljesen lecsapott közben a víz és remegtek a kezeim is. ez az eset óta többször is van olyan érzésem mintha nem lennék egyedül.. kérlek segítsetek hogy mi ez és hogyan szabadulhatnék meg ettől az érzéstől

2012. márc. 25. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis egy lájtosabb formája.
2012. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem alvásparalizis volt, mert akkor nem a nővéred válaszolt volna a kérdésre.Ébredés után nem kérdezted meg nővéredet, mit álmodott?Tapasztalt-e ő is valami furcsát?Szerintem ez valami külső befolyás volt, amit mindketten tapasztaltatok valamilyen szinten, de hogy mi okozhatta,azt nem tudom.
2012. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem beszéltem vele róla, de mióta folyamatosan szinte minden éjjel érzek valamit hogy valami itt van azóta teljesen kész vagyok.. nem tudom mi lehet. egyszer történt ez meg szerencsére
2012. márc. 25. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet h vmi betegség vagy félálom
2012. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy azt is ő mondta, csak még nem ébredtél fel annyira hogy kivedd kinek a hangja volt?
2012. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Démon nem voltaz szinte 100%. Ahogy elmondtad szeintem ...

Szólítsd meg hogy mit keres ott ,br ahogy laírtad nem igen fogod megtenni de szerintem ez a legmegfelelőbb

2012. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet ez akár valamiféle telepatikus élmény féleség is.Akár asztrál utazót is érzékelhetsz.
2012. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Napkiraly ***** válasza:

A tippjeim:

1. van valami lény, ami éjjel rád ül és megfolyt. Angol v ír legenda, olvass utána (itt is van: [link]

2. Metakommunikáció. Életem nehéz időszaka volt, egy családtaggal aludtam egy szobában aznap. Bevettem egy altatót és elaludtam. Félálomban hallottam ahogy mond nekem egy mondatot a családtag, de mondom úgy csinálok minthaaludnék hogy ne kelljen válaszolnom. Ahogy így félálomban voltam egyszercsak reggel lett :) Rákérdeztem a mondatra, de azt válaszolta ő ezt nem mondta, hanem gondolta (!)

2012. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg alvásparalízis lehetett. Mindennek megvan a tudományos, biológiai magyarázata.
2012. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy Reptoid szellem
2012. márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!