Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért ébredtem a konyhapadlón?...

Tdia98 kérdése:

Miért ébredtem a konyhapadlón? Szellem lehetett?

Figyelt kérdés

A saját ágyamban aludtam el(emeletes ágy tetején)és reggel a padlón ébredtem a konyhában.

És csak annyira emlékszek h felkelek arra h eltűnt a takaróm,utána már a padlón találom magam.

Amikor a takaróm kerestem szuszogást hallottam majd matatást és a végén azt hallottam :ugyis lejön a takarójáért *gúnyos nevetés*(férfi hang volt kb 30 éves körül lehetett de nem volt nálunk egy férfi sem mert apa dolgozni volt külföldön)



2012. jan. 23. 19:30
1 2
 1/17 anonim válasza:

Lehet, hogy alva járó vagy?! És csak álmodtad azt a férfi hangot, de valósnak tűnt...

Nem hinném, hogy szellem volt, vagy van ilyen idős ismerősöd aki meghalt vagy hasonlított rá?

2012. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is alvajáró vagy
2012. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Lehet

de az emeletes ágyról h jöttem le??

2012. jan. 23. 19:38
 4/17 anonim válasza:
65%
nem szabad alkoholos italokat inni gyógyszerre.
2012. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alvajáró vagy. Az emeletes ágyról simán, én régebben minden héten többször lejöttem a galériáról, pakolgattam kicsit, és visszamásztam. Egyszer át is ágyaztam alvajárás közben, és többször beszélgettem a családtagokkal, volt, hogy telefonon is:D
2012. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

"többször beszélgettem a családtagokkal, volt, hogy telefonon is:D"


atyaég, és mit mondtál nekik? :)

2012. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mirk ***** válasza:
100%
Alvajáró vagy, a hangot pedig álmodtad.
2012. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Teljesen normálisan beszélgettünk, válaszolgattam. Csak pl. ha megbeszéltük, hogy X felhív (hívott, is csak én aludtam, és így beszéltem vele), mivel erre nem emlékeztem, egész nap vártam a hívást, majd estefelé idegbetegen felhívtam, hogy jó, hogy így lehet rá számítani:D Aztán felvilágosított, hogy reggel kb 15 percig beszéltünk..megnéztem a hívásinformációt, és tényleg:D És nem ez az egyetlen eset. De általában tök értelmesen beszélek, csak az szokott feltűnni, hogy nem hangsúlyozom kellőképp, vagy kicsit üvegesek a szemeim:D

2012. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi! Csak akkor lenne gáz ha több órán keresztül az alattad alvót nézted volna egy helyben állva.
2012. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a fogadott öcsém vitte fel a fenyőfára a barátnőm papucsát. Élőben láttam a műsort pedig csak cigizni mentem ki de sör nyitás lett belőle.

Elmontam neki reggel a sztorit hát nagyot nézett.

Lehet alvajáró vagy a hangra egyenlőre nem tok mit mondani.

2012. jan. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!