Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most komolyan léteznek vámpíro...

Most komolyan léteznek vámpírok vérfarkasok ilyenek?

Figyelt kérdés
csak azért mert áén nem hiszek ilyenekben. de most utána nézegettem egy kicsit a neten és tök fura hogy egész régi, ősi dolgok is vannak róluk. pedig szerintem csak kitaláció, hisz mi ölné meg az embert?? héát ezaz. semmi. ezért kitaláéltak egy olyan "valamit" ami megöli. ez az én mesém:D szerintetek?? komoly válaszokat légyszíí:))
2012. márc. 29. 19:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

huhh... köszönöm a válaszokat:)

igen tudom hogy hülye kérdés de annyi ilyen hülyeségge tömik tele a fejünket az ilyebn sorozatok meg ilyen szarságok... hu már szinte én is majdnem elhitem:/ amugy szerintem sem léteznek

2012. márc. 30. 14:32
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás: nem szabad mindent elhinni! A Harry Potter-féle varázslótársadalomban sem hiszünk, pedig az írónő fantáziája szerint itt van közöttünk. Akkor miért hinnénk pont a vámpírokban? Attól, hogy régi a mítosz, még pont ugyanúgy hülyeség.
2012. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ne nézz tv-t, ne olvass semmi ilyenről

Amúgy most komolyan: nincsenek vámpírok és farkasemberek sem, csak ufo-k, de azok olyan 95%-ban

2012. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Először is. A vámpíron és a vérfarkason kívül 5kilo vas és 2 gram lőpor is megölhet egy embert és mégsem kitaláció. Attól még hogy megnézted az alkonyatot és abban be guglizák a vámpírokat nem jelenti azt, hogy régen is voltak. Főleg hogy régen nem volt internet. Ki töltötte volna fel? Amúgy meg léteznek. A szomszédom vámpír. Még nem láttam aludni és matracon alszik. Ámbár még sosem jártam nála főleg éjszaka mert félek tőle. 120cm és csúnya feje van.
2012. ápr. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy mennyit segítek ezzel de én nem hiszek a vampírokban-.- Mert ez már nem koser,hogy az 'emberek'között még senki SEM látott egyetlen egy vámpírt,vérfarkast.Hát farkasok léteznek de NEM ugy,hogy emberből átváltoznak...van vérfarkas is amelyik esetleg(én ezt feltételezem),hogy nem a hust hanem a vért eszi vagy issza meg...szóval szerintem ezek mind misztikus lények régebb nem volt fejlett a tudomány ugyhogy ha meghalt valami vagy valaki igy kitalációk jöttek létre mint pl.a vámpír

Hát ez az én véleményem szóval én otthon nem tartók foghagymát az ágyam alatt:D Ne legyen para ezen a téren!!Mert ha lennének vampírok nembiztos,hogy én élnék és zoom-oljatok még itt vagyok virulva.Velem se lett semmi amikor este a vikkentházunknál kinyitottam az ablakot.Megtámadhatott volna egy vámpír vagy vérfarkas de NEM tette.Ugyhogy nem kell félni...Ez az én elméletem....

2012. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Mellár Laci válasza:
Figyeljetek. Sajnos nincsenek bizonyítékaink, hogy léteznének e vámpírok, vagy farkasemberek, de rengeteg mendemondát ismerek, szerintem ti is. Nap mint nap kutatom a választ ez után, de sajnos nem utal semi rá, hogy ezek a lányek ma is élnének, ugyanis régen a 17. és a 18. században terjedt el ez a história. Ha nekem nem hisztek nézzetek utána, de akkor kezdődött a vámpírkodás, és a farkasember historia. Úgy, hogy kínos beismernem de valószinűtlen, hogy ezek a csodálatos lények még ma is itt élnének közöttünk.
2012. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Léteznek mert a hold hatással van a vízre és

az ember nagy része víz. És nem minden vérfarkasra

igaz az hogy embert ölnek csak egy klánra. Amúgy 3 klán van.

2014. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

[link]

régebb hülyeségnek tartottam ,de most valamiért kezdtem hinni..és ,hogy megtaláltam ezt méginkább hiszek bennük..nézd meg,szerintem érdemes

2020. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!