Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől van ez? Nagyon félek :S

Mitől van ez? Nagyon félek :S

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok és állandóan olyan érzésem van mintha valaki velem lenne. Mamám aztmondta nekem, hogy 30éve itt laknak és sose látott semmit, szóval beképzelem. Anyukám szobájába(szomszédszoba) halt meg a tesitanárom nagyapja még anno. Kiskoromba mindig ott aludtam, mert egyedül nem mertem kb.10 éves koromig és állandóan a szoba sarkát figyeltem lefekvés előtt erre emlékszek. A végén kiderült,hogy ott halt meg abban a sarokban egy kanapén a pasas. Ekkor átjöttem a saját szobámba. De olyan érzésem van esténként hogy valaki a ajtómnál áll. Néha "foltokat-alakzatot" is látok. Nemcsak bebeszélem magamnak....horror filmet nem nagyon nézek. Mivel sokat egyedül vagyok itthon, félek. Ha kimegyek a folyosóra olyan mintha valaki lenne a házba. Amikor mosogatok reflexszerűen hátra kell néznem mert mintha mögöttem állna valaki. Volt hogy egyedül voltam itthon és zajokat hallotam...:S

Tegnap elment az áram egyedül voltam itthon és tökre kibuktam mert így sebezhetőnek éreztem magam.És folyton a szoba sarkát világítottam, megérzésből. :S

Milehet ez?


2012. ápr. 1. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
énis egyedül vagyok most othon és nekem is vannak iylenjeim de nem tom mik =S
2012. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeled magadnak az egészet. Próbálj meg arra gondolni, hogy szellemek nem léteznek, meglátod beválik (kisebb koromban én is féltem a szellemektől, de aztán megküzdöttem ezzel a félelmemmel s most semmi bajom).
2012. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen tudod hogy valaki meghalt a lakásban és attól félsz.

Én például tutira nem tudnék olyan lakásban nyugodtan meglenni, ahol tudom hogy meghalt valaki. Pedig én kétszer annyi idős vagyok mint te. :D

Amúgy ha ilyen történeteket olvasok, akkor én mindig nagyon szoktam félni.

A nem beképzelemről annyit, hogy attól, hogy az agyad tudatos része nem fogadja el a képzelődést, attól az még az marad.

Biztos lesz aki azt írja, hogy ez tuti szellem. Hidd el, ha nem gondolsz rá, eltűnik magától.

2012. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Érteném ezt, de már akkor ilyn érzésem volt amikor még nem tudtam, hogy itt meghalt valaki :)

Nem is akarták elmondani, csakhát az egyik nényém elárulta : )

2012. ápr. 1. 14:20
 5/22 anonim válasza:

persze, hogy beképzeled! azt tudom tanácsolni, hogy nyugodj meg és ne azon kattogj, hogy valaki figyel, vagy hova nézzek hol lehet a "szellem" ?! nyilván az agyad tudja, és mindennap szembesül a tudattal, hogy meghalt ott valaki.

ez olyan dolog, mintha azt mondom neked, hogy "ne gondolj a csokira!" de mégis arra gondolsz..

2012. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

:))

Pedig nem szoktam rágondolni, már feldolgoztam. Rendes ember volt, ha jól tudom. Nem is tőle félek. Én inkább rosszat érzek...lehet ez az, csak mégis zavar :)

2012. ápr. 1. 14:24
 7/22 anonim válasza:
teljesen ugyanezt képzelem be magamnak én is.. tök ugyanez.. :| annyira rossz amúgy.. :c én éjszaka mikor hallok valamit soha nem mertem eddig megvilágítani a telefonommal a szobát mert féltem hogy megint odaképzelek valamit vagy (ez mondjuk lehetetlen..) hogy valaki ott ül és figyel.. és félreértés ne essék , nem akartam rád ijeszteni még jobban, csak azért gondoltam elmondom, hogy ezzel te sem vagy egyedül..
2012. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nekem van lámpám az ágyam mellet közvetlen azt rögtön felkapcsolom, felülök ilyenkor szétnézek picit fekszek fényben majd lekapcsolom és megpróbálok másra gondolni....

(Csakígy poénként leírom az egyik történetem: ) Volt egy hörcsögöm kimászott én nem tuttam és este kapargálásra ébredtem, majd be ***tam....mondom biztos leesett a szatyor az ágyamról...kétperc mulva nagyon hangos kapargálás felugrottam anya!!!!anya!! ott állunk a szobám közepén már ő is kb be****... erre a föggöny mögül kuksol ki a höri -.-" :DDD)

2012. ápr. 1. 15:42
 9/22 anonim ***** válasza:

Persze hogy bebeszéled magadnak.

Velem pár hónapja történt idegesítő dolog.

Már napok óta nem tudtam aludni, egyik hajnalban 3 körül írtó hangos zúgást hallottam a ház fölül.

Teljesen ki voltam készülve, valamiért meg voltam győződve róla hogy ufót hallok :D

Percekig eltartott, aztán hirtelen elhallgatott.

Másnap rájöttem hogy valószínűleg csak egy repülő volt, és nem tartott az percekig, csak az ijedtségtől hittem azt.

De azóta sem bírok fény nélkül elaludni, mindig mennie kell legalább a tévének :)

2012. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen kicsi koromban. :S Mikor 3 éves voltam beköltöztünk egy lakásba, ahol onnantól kezdve 15 éves koromig szó szerint rettegtem. Mindenhol nyugodtan aludtam, mászkáltam a sötétben, de otthon... Pokol volt az a 12 év. Láttam elsuhanni vibráló dolgokat a levegőben, fényvillanásokat éjszaka, de csak ilyen picikéket, pár centiset a levegőben, amiket általában huzat kísért. Volt, hogy láttam hozzám megint besuhanni szintén ilyen fénylő dolgot a levegőben és teljesen szétfújta az ágyamon lévő papírokat, ahogy elhaladt. Minden be volt amúgy csukva. :S Zajokat, morgásokat, nyögéseket hallottam az előszobából, volt hogy valaki éjszaka verte a billentyűzetem, sokszor nem bírtam és befogtam a fülem. Mindig plüssállatokkal vettem körül magam és mozdulatlanul feküdtem reggelig a takaró alatt izzadva. :(( Anya is sokszor érezte, hogy valaki befekszik mellé és átöleli, volt, hogy azt hitte én vagyok, mert még az ágy is besüppedt mellette. Iszonyú volt. Soha vissza nem mennék oda újra átélni mindezt.


Amikor elköltöztünk, akkor magamra sem ismertem, pedig olyan házba mentünk fél évre, ahol nemrég halt meg a tulaj és mégis nyugodtan aludtam, nem féltem, bátran mászkáltam a sötétben, újra tudtam pihenni és boldog voltam. :)) A jelenlegi lakásunkban szintén békesség van, nem félek, csend van, nincsenek morgások és zörejek, nincsenek száguldozó fénypontok ÉS!! merek úgy aludni, hogy a fejemre húzva a takaró.:D Ez nagy szó.


Teljesen átérzem, amit leírsz, ameddig ott laktok muszáj tűrnöd és valahogy terelni a gondolataidat a dologról, mert nagyon kitudja készíteni az embert. Hallgass este zenét ha fent vagy, nézd a tévét és próbálj nyugodt lenni, nem beidegelni magad még jobban, hogy van ott valami. :)

2012. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!