Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől van ez? Nagyon félek :S

Mitől van ez? Nagyon félek :S

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok és állandóan olyan érzésem van mintha valaki velem lenne. Mamám aztmondta nekem, hogy 30éve itt laknak és sose látott semmit, szóval beképzelem. Anyukám szobájába(szomszédszoba) halt meg a tesitanárom nagyapja még anno. Kiskoromba mindig ott aludtam, mert egyedül nem mertem kb.10 éves koromig és állandóan a szoba sarkát figyeltem lefekvés előtt erre emlékszek. A végén kiderült,hogy ott halt meg abban a sarokban egy kanapén a pasas. Ekkor átjöttem a saját szobámba. De olyan érzésem van esténként hogy valaki a ajtómnál áll. Néha "foltokat-alakzatot" is látok. Nemcsak bebeszélem magamnak....horror filmet nem nagyon nézek. Mivel sokat egyedül vagyok itthon, félek. Ha kimegyek a folyosóra olyan mintha valaki lenne a házba. Amikor mosogatok reflexszerűen hátra kell néznem mert mintha mögöttem állna valaki. Volt hogy egyedül voltam itthon és zajokat hallotam...:S

Tegnap elment az áram egyedül voltam itthon és tökre kibuktam mert így sebezhetőnek éreztem magam.És folyton a szoba sarkát világítottam, megérzésből. :S

Milehet ez?


2012. ápr. 1. 13:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A mamádnak igaza van-- beképzeled magadnak-- túl sok marhaságot olvasol össze a Neten. Jó lesz ha leszoksz róla ha nem akarsz a diliházba kerülni.


Semmi sincs se szellemek se holt lelkek se jó se rosszak csak te vagy és a lakásotok a bútorok amelyek recsegni is szoktak. Az áram elment? Na és nálunk elég gyakran föleg ha nem szél van az érintkezések megszakadnak pillanatra-- majd visszajön-- ha nem akkor telefonálni kell az áramellátóhoz-- javítsák meg.


Azt irod foltokat alakzatokat látsz néha--- tudod mikor látod azokat? ha túl sokat mereszted a szemedet és majrézol értelmetlenül a semmitől --akkor az agyad kivetíti amit te akarsz és vársz és a semmi árnyékokból megalkotja amit te képzeltél oda--


szóval jobb ha abba hagyod fiam még mielőtt a pszichiátriára nem utalnak be, mert addig csinálod ezt a hülyeségedet hogy akkor látni fogsz" amikor máshol vagy és nem egyedül--- bezsuppolnak ám az első ilyen beszólásodra!

2012. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Bevált trükk.

Igyál citromlét, az olyan savanyú, hogy 10 percig nem tudsz a félelemmel törődni. Persze nem bolti simát, hanem citromból készültet. :D

2012. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!