Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc? Félek nagyon.

Ez mi a franc? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, nem hittem a természetfeletti dolgokban egészen idáig. Múlt hétvégén csajbuli volt és este brahiból szellemet idéztünk. Nem történt semmi ezért abbahagytuk. Tegnap viszont elkezdtek fura dolgok történni, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentősséget. kiégett a villany, bekapcsolt a tévé. Éjszaka fölébredtem és mivel előttem van a tükör így akaratlanul is belenéztem. A fejem el volt torzulva. Enyhe szívrohamot kaptam. Bebújtam a paplan alá és elkezdtem nagyon fázni. Valahogy visszaaludtam aztán reggel ahogy fölébredtem folytatódtak a dolgok. A TV folyamatosan ki be kapcsol, csöpög a csap akár mennyire meghúzom és mindenhol kopogást és recsegést hallok. Most is a WCbe bezárkózva írok mert itt érzem magam biztonságban. Nagyon félek. Hogy űzzem el ezt a fantomot?
2012. jan. 26. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
89%
Most legalább megtanulod, hogy ne játssz olyannal, amihez nem értesz!
2012. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
88%
Kérj tőle bocsánatot, és kérd meg, hogy hagyjon békén téged! Légy vele tisztelettudó!
2012. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
Te csak gondolod, hogy nem értek. Két weboldalt olvastam el róla. De mondom nem történt semmi szóval hagytam a francba.
2012. jan. 26. 11:24
 4/76 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb esetben szellem rosszabb esetben démon...


Elűzni szerintem ne próbáld meg mert lehet, hogy csak rontasz a helyzeten!


Kérd hozzáértő segítségét vagy hívj papot, hogy szentelje fel a házat...


Hányan idéztetek? Ez fontos!


És leírnád az idézés menetét? Hogy,hogy csináltátok. Lépésről lépésre! Ez is fontos!

2012. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
4en idéztünk. Rajzoltun quija táblát. Meggyújtottunk 4 gyertyát mindenki előtt volt 1. Megfogtuk egymás kezét és elkezdtünk idézni. Mondtuk (vagyis én mondtam mert én beszéltem), hogy jelenj meg, adj jelet ha itt vagy, ilyesmi, meg olvastam a bibliából részleteket, de nem történt semmi, meg el is röhögtük szóval abbahagytuk.
2012. jan. 26. 11:29
 6/76 anonim ***** válasza:
93%
Állítólag ha páros szám ahányan idéznek akkor démon jelenik meg vagy valami ilyesmi! Szóval csináltatok Ouija táblát,tényleg semmi nem történt? Közületek az idézés után senki nem volt furcsa? A többieknél nem történtek/történnek furcsaságok? Van háziállatod? Ha igen nem viselkedik furcsán?..Ha pl. kutya:ugat a semmibe vagy macska:hirtelen elkezd fújtatni? remélem érthető volt..
2012. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
89%

attol még nem vagy hozzáértö hogy elolvastál pár hülye oldalt!pláne nem lehetsz hozzáértö hiszen eddig nem is hittél benne !

eleve nem is mondtad hogy ki jelenjen meg csak ugy valakit akartál. el is röhögtétek ami nem vall komolyságra.

és ha már annyira profi vagy szellemidézésben akkor elárulnád hogy az elküldésében miért nem vagy az???

mert ha megidézel valakit akkor azt el is kell küldeni. értem én hogy nem történt semmi, de ha valami rossz szellemet idéztél meg akkor igy jártál. nagyon veszélyes.

2012. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Hát annyi történt, hogy egyik gyertya lángja belobbant, de már annyira bebeszéltük magunknak, hogy lesz valami, hogy ettől is besz*rtunk. Idézés után senki nem volt furcsa. A többieknél nem tudom mik történnek, azóta most vagyok először itthon, eddig Pesten voltam a kórházba tüdőgyuszival. A tengerimalacom a napokban halt meg, a kutyám ma teljesen meg van szédülve, meg is ijedtem tőle.
2012. jan. 26. 11:40
 9/76 A kérdező kommentje:
Elűzni nem tudom, hogyan kell, nem írták sehol. most is hallok valami zajt kintől és éhes is vagyok, de nem merek kimenni a WCből.
2012. jan. 26. 11:43
 10/76 anonim ***** válasza:
74%
szerintem hívj papot ;) vagy 1 ouija áblán keresztül probálj kapcsolatott termtenni vele és kérj tőle pocsánatott hogy zaklatad...és többet ekkor baromságot ne csinálj ki tudja ,hogy milyen erős szellem jön át a "kapun" és akár a földhöz is csaphat...volt már hasonlo eset...és ah annyira akrsz szellemekkel csevegni akkor hívj egy aki ért a szellemekhez és tudja ,hogy kell megédezni valaki úgy ,hogy ne történjen semmi baj most nem tudom ,hogy hívják azok nem jut az eszembe...és kérd meg ,hogy tanítsa meg neked ;)
2012. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!