Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látattok már vámpírt? Vagy...

Látattok már vámpírt? Vagy van valaki, aki vámpír?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 16:40
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy az előttem levő mondja, igazából tényleg nincs természetfeletti dolog. Tényleg igaza van. Újra kellene értékelnem a dolgokat...
2012. ápr. 16. 21:14
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem láttam de nem zárom ki a lehetőségét hogy léteznek

én is el akarnám titkolni ha nem ember lennék mert ismerjük már a reakciókat

Az viszont hogy kb 50 válaszolóból 3-4 gondolkodik csak tényleg el mielőtt válaszol az félelmetes...ha vannak miér lennének vérengzők.. max csak ragadozók

egyébként van jó néhány olyan ember a könyezemben akiknél elgndolkodtam hogy mik is ők?

de aztán meggyőztem magam hogy ember

2012. ápr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 Rose 1999 ***** válasza:
Vámpír vagyok, szívesen válaszolok 1-2 kérdésedre de asszem miután ezt kiírtam özönlnek majd a ja persze és az ehhez hasonló kommentek :/
2012. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak, mert erre már válaszolni se érdemes :D Ha vámpír lennél akkor már alapból nem fednéd fel magad, legfőképp nem egy ilyen portálon, másrészt a nevedből kiderül, hogy tvájlájt rajongó vagy, harmadrészt egy másik kérdés alatt megírtad, hogy egy 12 éves lány vagy. Esetleg tévednék valamiben?


Szerencsére még van időd kinőni ezt a radikális vámpírrajongást. Amúgy abban hiszel amiben akarsz, de ha már ilyen fiatalon vámpírnak hiszed magad, akkor a későbbiekben súlyos gondok adódhatnak.

2012. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
azt mondja, már akkor érdekelte őt a kérdéskör, még "mielőtt bármi kijött volna". bármi kijött volna? csak szólok, hogy ez a vámpírosdi marha régi, nem a twilighttal kezdődött, de nem is a Buffyval. mi az, hogy "mielőtt kijött bármi"? évszázados legendáról van szó...
2012. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
én Drusilla vagyok. már, ha tudja valaki, ki ő:)
2012. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
A nagynénémnek vámpír fogai vannak
2012. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 Rose 1999 ***** válasza:
64%
Igen, az én nevem Rose, mert nem vagyok teljesen magyar és ezt a nevet kaptam, ennyi! nem tudom ebből hogy következik az alkonyat... És elég korlátolt az, aki azt hiszi, hogy csak 17 éves fiúkból lehet vámpír, másból nem... Akkor ki is a twilight rajongó??
2012. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Rose1999, te roppant buta vagy. maradj a babáidnál.
2012. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Rose 1999 ***** válasza:
57%
Hát lehet... buta vagyok.... csak én tudok is arról valamit amiről szó van és nem ész nélkül írogatom, hogy nem léteznek vámpírok és, hogy hülye az, aki ezt hiszi... Nem az tölti ki a napom, hogy keresem a kérdést ahova írhatom a zrikálást!
2012. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!