Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon ő egy vámpír? Lécci...

Vajon ő egy vámpír? Lécci olvasd el!

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam nagyon érdekes gyerek,mondhatni barátok vagyunk,mióta megismertem éreztem hogy van benne valami természet ellenes. Az inteneten utána olvastam és szinte minden tulajdonság illik rá, más színű a szeme ha rásüt a fény stb. és van benne valami amitől mindenki természet ellenesen vonzódik hozzá. Egy problémám van a dologgal: a Nap. Csak a nap nincs rá hatással lehetséges h egyes vámpírok kibírnak bújni ez alól?

2012. ápr. 10. 14:48
1 2 3
 1/24 SSJGoku ***** válasza:
72%
Nem mivel nem léteznek!!
2012. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Gyorsan szúrj egy karót a szívébe!
2012. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De most komolyan a hülyeséget félre téve.Ez lehetséges?
2012. ápr. 10. 14:55
 4/24 anonim válasza:
84%
hogy lehetsz ekkora barom ...... ahjj istenem
2012. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehetséges!!! Én speciel gyűlölöm a napfényt és sápadt vagyok, de ettől még nem vagyok vámpír.
2012. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem naptejt használ...
2012. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem vámpír. Kevesebb Twilight kéne neked.
2012. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez hülyeség.Én is hófehér bőrű vagyok , sápadt és különleges színű a szemem.Ezeket az északi származásomnak köszönhetem , Magyarországon nem mindennap látvány az ilyen szemszín.Tőlem is kérdezték már hogy na "Twilight forgatásról jössz". Elég idegesítő mivel vámpírok nem léteznek.
2012. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Látjátok egy újabb bizonyíték, hogy az alkonyatot nem szabadott volna megírni. A kis kérdező soha nem használta volna a vámpír szót ha nem hallott volna a könyvről. Drága inkább olvasd el az Interjú a vámpíralt többet nem fogsz hülyeségeket kérdezni.
2012. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem világít a bőre napfény alatt mint egy diszkógömb? Tud szexelni úgy, hogy nincs is vérkeringése?

Minden bizonnyal egy undorító edvardusz kalenusz van dolgod.


De most komolyan. Ne nézz már ilyen hülye filmeket.

2012. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!