Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen vérfarkasos, vámpíros,...

Milyen vérfarkasos, vámpíros, sellős sztorikat tudtok? Olyat ami igaz!

Figyelt kérdés

lécci írjátok le ide vagy privibe vagy írjatok linket. köszi

14/L



2012. ápr. 8. 00:08
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
dok.film link is érdekel!!
2012. ápr. 8. 00:10
 2/46 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
OLYAT, AMI IGAZ??? Ez most komoly? :-DD
2012. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

ami megtörténhetett! szkeptikusok nem érdekelnek!

ha meg trollokról akarok olvasni, teszek ki róla kérdést!;)

szellemes sztorik is érdekelnek ez lemaradt sry x'D

2012. ápr. 8. 00:19
 4/46 anonim ***** válasza:
88%

Hat amig nem olvastam a kerdesed vegig, talan tudtam volna neked valaszolni, de azzal h kiirtad olyat ami igaz!

nos.... onnantol kezdve nagyon leszukitetted a kort, megkozelitoleg a nullara...sajnos csak olyanokrol tudok ami egyertelmu h kamu, de megtortent esemenykent van beallitva.Ilyen tevinformaciokkal inkabb nem hulyitenelek.De a tobbieknek sok sikert!:)

2012. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

de honnan tudod, hogy kamu? olvastam olyan pasiról, aki telózott a haverjával amikor átváltozott a vonal másik végén és nyüszített a telóban stb ilyesmikre gondoltam.

lehet h megtörtént és nem csak úgy állítják be mintha megtörtént volna

2012. ápr. 8. 00:24
 6/46 anonim ***** válasza:
68%
Szóval, az aki józan, értelmes választ ad, az troll. Világos.
2012. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Olvastál olyan pasiról? Hát ez valóban hiteles információ!

Gondolkozz már egy kicsit, 14 évesen már kellene azért...

2012. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
aki nem hisz ezekben az minek ír ide? nem nektek tettem fel a kérdést! mondom, nem trollokról akarok olvasni!
2012. ápr. 8. 00:38
 9/46 anonim ***** válasza:

Egy igaz sellő stori!

[link]

2012. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Ok.Megint irok neked.Szoval a kerdesed, ha igy jobban tetszik , rosszul van megfogalmazva.Max olyan formaban lenne helyes, ha a kerdes igy szolna :

Tudtok-e olyan sztorit, amirol azt allitjak megtortent es ezt Ti hihetonek tartjatok?

Sajnos ennel a temanal max elhinni lehet dolgokat, a masik verzio, hogy olyanoknak kellene ideirni akiknek mar volt sajat tapasztalatuk a temadat illetoen.Talan ugy hitelesebb lenne a dolog.Igy sajnos meg nagyon sok , szavaiddal elve szkeptikus fog neked itt valaszolni.De ezen nem kell felhuznod magad, probalj meg objektiven es humorerzekkel tekinteni a valaszokra!

2012. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!