Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell meg átkozni...

Hogyan kell meg átkozni valakit? Nektek már be jött? És hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék átkozni egy olyan nőt aki folyton kötekszik velünk , nem hagy békén .

Folyton részeg .

És a kutyákat veri !

Várom az ötleteket Hogyan ÁTKOZOL TE ! ?

Nagyon köszönöm szépen .

Csak rendes válaszokat kérek .

Köszönöm.



#kozás
2012. ápr. 29. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Én már meg is átkoztalak! Légy átkozott!
2012. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hülye -.-"
2012. ápr. 29. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Azon gondolkodj inkább, hogy mi jutatta el odáig, hogy igyon, hogy durva legyen, hogy kötekedjen és állatokat bántson. Milyen gyógyíthatatlan sebei vannak a lelkének? A durvaság mögött mindig ott van a sebezhetőség és a sérülések, és ezeket a sérelmeket veri le a környezetén segítség híján. Nem átkozni kéne, hanem segíteni rajta. Jó gondolatokkal, imával, hogy ne aljasodjon el még jobban. Ölellek szeretettel.
2012. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez így működne, a politikusok már mind halálos kórban szenvednének, de rajtuk kívül mindenki, aki valamilyen gyűlölt, "kirekesztettnek mondott" csoporthoz tartozik. Egyáltalán nem egyszerű (és nem publikus) a dolog.
2012. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha így gondolkozol, téged már biztos elátkozott egy másik ilyen zavaros elme.
2012. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Az egyik hozzászóló szerint, segíteni kellene azon az illetőn aki kutyákat üt, és kötekedik.

Szerintem csak egy vascső, vagy vipera segítene rajta.

2012. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Átkozni ugyan nem tudod - előttem már írták, akkor sokan a vezetők közül is rosszul jártak volna - de annyit tehetsz, hogy rászólsz, a sarkadra állsz, és jól megmondod a véleményed. Aztán vagy rád vág, mint a kutyákra, vagy magába néz.
2012. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21.15. Ő az állatokat veri, te pedig megvernéd őt, és közben különbnek tartanád magadat nála. Amíg így gondolkodol te is segítségre szorulsz. A verés segíthetne rajtad? Vascsővel vagy viperával? Attól jobb lesz valaki, ha mindenki gyűlöli? Szerinted?
2012. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Miért kellene valakit megátkozni? Sehogyan sem kell. Ha te makulátlan leszel, akkor majd ítélkezhetsz másokon. De akkor meg már nem tennéd.
2012. ápr. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na most őszintén.Nekem van egy esztergagépem és szerettem volna egy fémbenetelt csinálni az autómba.De ez lényegtelen.Amikor bekapcsolom a gépet és esztergálok elkezd

egy szokatlan hangot adni.Nem tudom mi a baja.Tudnátok segíteni?

2012. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!