Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elolvasnátok egy " Vámpir a...

Elolvasnátok egy " Vámpir a végzetem cimű" könyvet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 20:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaaaaj istenem ne. Hülyét kapok már, mindenhonnan vámpírok folynak...
2012. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Úgy érted, "Vámpír a végzetem" című könyvet? Esélytelen. Égre emelt tekintettel sóhajtanék egy nagyot, vagy talán prüszkölve röhögnék egyet, de még a kezembe sem venném.
2012. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Beleolvasnék, de nem sok esélyt adnék neki, mivel általában elég elmarasztaló a véleményem a vámpírkönyvekből. Főleg ha már szenvedélyről, szerelemről írnak benne.
2012. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minden sértés nélkül próbálok fogalmazni, de szívesebben olvasom el a telefonkönyvet.
2012. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
NEM nem és nem! Elegem van a vámpíros marhaságokból, ilyenekre nem fecsérelném az időmet. Mindenhol csak a vámpíros filmek meg könyvek mennek, már tök unalmas. Az iskolában is a tvájlájtos baromságot meg a Háry Pétert nyomatták egyfolytában, a Ron Grizlivel egyetemben....elegem van! Inkább ajánlanék sokkal jobb könyveket, pl Monte Cristo, Némó kapitány, Kőszívű ember fiai, Egri csillagok. Van olyan könyv amit az ember ha el is olvasott még anno újra szívesen elolvasni, mint egy filmet amit újra megnéz, egy könyv is ugyanolyan.
2012. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
szívesen elolvasna*
2012. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Inkább elolvasnék egy hagyományos Dracula-típusú vámpír regényt, mint egy ilyen nyáltól csöpögő tvájlájt féleséget. Bocsánat, hogy ilyen leplezetlenül őszinte voltam, de ez van.
2012. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A vámpírokkal nincs bajom, de nekem is inkább a hagyományos vámpírok, amik "bejönnek", nem ezek a 21. századi, romantikus, nyálas izék.
2012. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valójában szó sincs nyáladzásról. sem Edvard féle marhaságról. A végzet nem feltétlen nagy bimbózó szerelem lehet. de mindegy.mindenkinek köszi
2012. máj. 10. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!