Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elolvasnátok egy " Vámpir a...

Elolvasnátok egy " Vámpir a végzetem cimű" könyvet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 20:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Inkább írnék egyet ilyen címmel, hátha hozna egy kis pénzt a konyhára!

Bár, ahogy az eddigi hozzászólásokat nézegetem, nem lenne nagy az olvasótáborom!

2012. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Dehogynem, a sok 13 éves kislányka vinné mint a cukrot. Nem azért van ennyi szerelmes-vámpíros könyv a piacon, mert nem veszi senki. :D
2012. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell lehordani egy könyvet a cím alapján. Kb. a borító alapján ítéled meg. Ez önmagáért beszél.

Igen, én beleolvasnák és ha tetszik meg is venném. (De így vagyok minden könyvvel.)

2012. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Vámpír a végzeteN a címe.
2012. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Samu Bernadett válasza:
Én szívesen elolvasnám.Bár nekem tökmindegy milyen könyv van a kezemban,azt mindenképp elolvasom,ha beledöglök is!!
2012. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mégis mi alapján ítéljük meg, ha csak a címet adta meg? A könyvesboltba ha bemegyek, nyilván beleolvasok, miről szól, és az alapján veszem meg.
2012. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én elolvasom. Puszi.
2012. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Már a címből ki leht találni miről van szó. Vámpírokról. És a mai vámpíros történetek amelyek íródnak szinte egytől egyig mind nyálas dumák, amikre nem mindenki kíváncsi, pl én sem.
2012. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 fairi1 ***** válasza:

Cím alapján egy human-nonhuman relationship típusú regényt tételezek fel. vagyis egy vámpír és egy ember közt lesz egy romantikus kapcsolat!

na ezt a részt nagyon könnyű elrontani.

Pl mi lesz itt a vámpír szerepe?Csak egy misztikus elem, vagy tényleg lesz valami szerepe annak, hogy a egyik főszereplő vámpír.


Ez a típus fő nehézsége könnyű elrontani, egy ideje hasonló tematikájú regények tucatjai kötnek ki, és több filmsorozat is fut ekörül. Ebben vmi egyedit alkotni, egész témát másképp feldolgozni nehéz. A cím alapján az jön le csak a divatirányzatot akarod meglovagolni. Írj egy rövid történeti vázlatot, pár szót az általad elképzelt világról, világ működéséről, mivel a cím rossz előérzeteket hoz elő. persze a jó vázlat se garancia semmire, mivel könnyű huszadrangú irományt alkotni.

2012. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna. Már a címéből is látszik, hogy csak egy nyálas tini regény. A Draculától valószínűleg infarktust kapna az írója de még az olvasói is.
2012. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!