Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok létezése, avagy a...

Vámpírok létezése, avagy a vérszívók ma is köztünk járnak-kelnek?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye? Ide hideget, meleget is írhattok, de kérem, hogy aki komolyan hisz bennük, írjon nekem privit, és írja le azt is, hogy miért, vagy ha esetleg tud valamit, azt is feltétlenül megoszthatná velem. Fontos lenne!
2012. máj. 16. 20:01
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%

Én nem hiszek benne.. persze az ilyen vámpíros filmeknek biztos van valami valóság alapja, de élőhalott, napfénytől menekülő vámpírokban nem hiszek :/

13/l

2012. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
léteznek nem csak filmes kitaláció meg minden ahhoz túl régre nyúlik vissza.
2012. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%
Vámpírok nem léteznek. Sosem voltak, és nem is lesznek.
2012. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
55%
de ha ilyen a világ, hogy bárhol van kamera, mindenhol emberek, hogy tudnának elbújni? Ha régen kiderülhetett valami, akkor itt hogy nem? mert hát ha valakiről is kiderülne körülötte forogna a világ, a média!
2012. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) 4. válaszoló, szerintem a vámpírok akár nemcsak mondjuk a vérivásról lehetnének híresek, hanem az eszükről, találékonyságukról is. Ez persze csak feltételezés, de a ravaszság sok mindent meg tud oldani a mai világban, ha nehezen is.
2012. máj. 16. 20:25
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Vámpirok sajnos léteznek! Pld a parlament is tele van vérszivókkal :((
2012. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Olyan vámpírok nem léteznek, mint amit a tinik elképzelnek. Valamit olvastam régebben, hogy volt/van valami betegség, ami vérszegénységet, fényérzékenységet okoz, sőt emlékeim szerint régen ezt vérivással próbálták gyógyítani (ami annyira nem is tűnik logikátlannak).
2012. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 yossarian44 ***** válasza:
Miért teszi fel valaki ezt a kérdést hetente?
2012. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
37%
mer tvilájt
2012. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%
Szúnyog, denevér, pióca...
2012. máj. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!