Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért lehetett ez?

Miért lehetett ez?

Figyelt kérdés
egyszer belerúgtam a labdába, a levegőben pörögve ment előre ,majd egyszer megállt,de nem esett le és visszafordult,vagyis felém jött pörögve,ugyanabban a magasságban . Miért vagy mitől lehetett ez ?
2012. máj. 22. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szél?
2012. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szél nem lehetett . ajtó,ablakok minden csukva volt.
2012. máj. 22. 18:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamelyik fizikai törvénnyel meg lehetne magyarázni, h miért is volt, de nem értek hozzá, majd jönnek a szakértők.
2012. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te a házban focizol??
2012. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
utolsó:tornateremben:) és nem foci volt csak belerúgtam a labdába
2012. máj. 22. 19:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkorát rúgtál bele hogy kilyukadt, és ahogy eresztett le, egyszercsak felvette a bumeráng alakját, így aztán érthető, hogy visszajött!


Vagy lehet, hogy aznap kívülre vetted fel az alsógatyád.

2012. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem lyukadt ki,és nem is rúgtam nagyot ..és lány vagyok xD
2012. máj. 22. 19:39
 8/14 Strigi ***** válasza:
52%
Valaki egy darab plexivel szívat.
2012. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Visszapattant.
2012. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hiszek a csodákban. Vagy egy hónapja, egy tök szélcsendes napon, esti órákban Bp. ről akartam hazafelé utazni. Nagyon vágytam rá, hogy inkább még maradjak egy napot, testvéremnél és családjánál voltam, és még nem mindenki jött haza a munkából, volt akit több éve nem láttam, stb. Szóval, úgy vágytam, hogy még maradhassak, de tudtam, hogy menni kell, már ültem a vonaton. Alig indult el, egy 10-15 perc mulva megállt, jött a kalauz, elújságolta, hogy egy kidőlni készülő fa fenyegeti a síneket, nem emgy a vonat, akinek van hova menni, utazzon vossza a Keletibe, akinek ez nem jó, várja meg a mentesítőt , stb. Visszautaztam, mindenkivel találkoztam, jó volt, hajnalban hazajöttem. Tudom, hogy ez az én kedvemért volt. És még egy másik valakiért, akit nem ismertem, csak szemben ült velem, és neki meg arra volt szüksége, hogy találkozzon ott egy bizonyos fizika professzorral. Ezt onnan tudom, hogy ott ültek velem szemben, tiszta véletlen volt a találkozás, kölcsönösen örültek, megadták a telefonokat, emílcímeket, hihetetlen lett volna, ha nem hittem volna a csodákban.
2012. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!