Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mi lehetett ez a lény?

Vajon mi lehetett ez a lény?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elég furcsa kérdés, amit most felteszek, de hátha valaki tudja rá választ. 2006-ban súlyos betegség után lábadoztam, a hasnyálmirigyemről választottak le egy daganatot, mindössze 30 kilót nyomtam. Műtét után válságos állapotban voltam és egyik este, mikor az intenzív osztályon lábadoztam, édesanyámnak azt mondtam ( én nem emlékszem rá, később anyukám mesélte el ), hogy egy fekete ruhás magas férfi álla a lábamnál. Aztán újra vegetatív állapotba kerültem. Sokat filóztunk itthon mit láthattam, kíváncsi vagyok szerintetek mi lehetett az a lény, vagy ember?

2012. jún. 23. 14:12
 1/10 anonim válasza:
57%
Szia! :) Szerintem csak képzelődtél vagy ilyesmi! Hehe vagy valamilyen doki vagy ápoló nő volt nem? Nagyon valószínű h nem valami lény volt hanem ember! üdv!
2012. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy akár képzelődhettem is, de ha ezt a tényt kizárjuk, mivel senki nem volt a szobában épp, anya és rajtam kívül, akkor vajon mi lehetett?
2012. jún. 23. 14:21
 3/10 yossarian44 ***** válasza:
Lehetett hallucináció is, vagy esetleg egy pap fekete reverendában, vagy csak egy öltönyös ember, aki éppen arra járt...
2012. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kaptál altatót vagy nyugtatót, akkor tiszta sor, hallucináció volt. Az egyik ismerősömet nem rég megműtötték és miután benyugtatózták azt mesélte, hogy hirtelen a plafon megelevenedett a feje fölött és elkezdett táncolni (!), neki meg röhögőgörcse lett.
2012. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én feltételezném hogy valamiféle szellemlényt láttál. Ami tekintve hogy ez egy kórházban történt előfordulhat. Gyakran számolnak be különböző szellemi lényekről sötét vagy halvány ködszerű árnyként.Persze ezek nem feltétlen tosszak...

:) Lehet hogy valaki vigyázott rád. hogy felépülj.

2012. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes történet. Persze a hallucináció a gyógyszerek és a betegség miatt benne van. de lehet hogy valaki megjelent ott és várt rád. Én hiszem azt hogy ha valaki nagyon közel van a halálhoz láthat nem e világi dolgokat. Sokan alagútról fényről számolnak be mások a rég meghalt szeretteiket látják. Furcsa mindenesetre. Hiába ez a világ teli van titokkal.
2012. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez az úgynevezett őrangyalod volt.

Rengeteg embernek van.Egy közeli ismerősöm is látott egy lényt amikor halálközeli élménye volt.Elmondása szerint az a lény fogta a kezét és teljesen megnyugodott.

Ja és nemvolt semmiféle tudatmódosító hatása alatt:D

Nem kórházban történt az eset.

2012. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

fekete ruhás magas nekem először a halál jutott eszembe :'DDD

de szerintem is csak hallucináltál

2012. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 chrishu ***** válasza:

őrangyal vagy halucináltál

Én is látok valakit amikor halálközeli élményem van

2012. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, nem hallucináltál, mások is ugyanezt látják halál közelében csak nem emlékeznek vissza.

Hipnózis megadja a választ!

....a betelepítőink(szintén emberek, de fejlettebbek, istennek hisszük őt-őket), hadi állománya(angyal bőrben, ismerős?)...ők az angyalok(katonák)

a csészealjaknál és a sumér őstörténetek közt keresd a választ, ha érdekel.

2015. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!