Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy idézhetnék szellemet...

Hogy idézhetnék szellemet BIZTONSÁGOSAN?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, h a házunkban érdekes dolgok történnek..., magától kikapcsol a TV, hangokat hallok, amint a nevemet suttogja, zajt hallok 1 másik szobából, de amikor át megyek nincs ott semmi.

Előttünk nem lakott itt senki, a mamám nőtt itt fel, de ő még él, de a báttyja meghalt. Lehet, h az ő szelleme az?

Egyébként nem szórakozásból akarom ezt csinálni, hanem azért, h megtudjam mit akar.



2012. júl. 2. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem szellem ,hanem egy kósza démon.Ennek a démonnak a tulajdonsága a használati tárgyak macerálása és a zaj keltés. Teljesen ártalmatlan, inkább csak idegesítő.Mivel ez a démon nem csak a félelemből táplálkozik így csak ördögűző segítségével távolítható el.

Tóth Jakab, démonológus

2012. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 Willisz ***** válasza:
89%
Nem értem miért mondja mindenki hogy nem léteznek kamu és stb. sztem léteznek ha átélitek azt hogy kint vagy 1 sötét házba a hol a 22 éves nővéred és a 24 éves barátja be van fosva... és kint vagy este és hirtelen magatól kinyilik az ajtó úgy hogy nincs nyitva ablak aztán le esik a váza asztalról hát köszönöm XD biztos erősen lélegeztem...
2012. júl. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!Ezzel a témával kapcsolatban mindenki szkeptikus.

De tény és való,én is ismerek egy házat,ahol történtek furcsa dolgok,hallottam zajokat,csörömpölést úgy hogy csak én voltam ott és az amúgy ott lakók is mindegyiknek volt furcsa élménye...nem is mesélek hogy milyenek... nyilván itt nem lepedőt suhogtató szellemekre kell gondolni,hanem egyéb entitásra,ami lehet hogy tényleg van ott.



Én egyszer olvastam hogy szoktak "fehér zajt" felvenni sima magnóval(de lehet hogy az MP3 ugyanolyan jó.Ez a fehér zaj ez olyan tartomány,amit az emberi fül nem érzékel,de valahogy a magnó felveszi.Elmész otthonról,bekapcsolod a magnót.Ha hazamentél,akkor hallgasd vissza,hátha van rajta valami.


Szerintem ha youtubeon rákeresel hogy "white noise record" vagy ilyesmi lehet hogy ad ki valamit..

2012. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, hogy hang- vagy videófelvételt kéne csinálni a lakásról, mint mondjuk a Paranormal Activityben. Csak az a gáz az egészben, hogyha csakugyan van valami ott, akkor vajon mennyi ideig lennék képes még ott lakni.
2012. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 Dxeno ***** válasza:
2%
Szellemek NEM léteznek! A zaj amit hallasz a padláson lévő rágcsálók/madarak/nyest,ilyesmi. A TV műszaki hibás.Aki meghalt,az meghalt. Nincs élet a halál után! Ha meghaltál,megszünsz létezni. Kész,nincs tovább.A halál az út vége.
2012. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azért nem csináltam meg a magnófelvételt!

Tudtam hogy ha lesz rajta valami,akkor ott egy perc maradásom sem lenne.Másnál érdemes megcsinálni,ahol nem laksz.


Utolsó szkeptikusnak mondanám hogy nem tudom hány éves vagy,de a hozzászólásodból úgy érzem nem túl sok ezirányú tapasztalatod,vagy lexikális tudásod van.


Ez az ezoteria topik,azoknak,akik foglalkoznak a témával.Ha te nem érzed ezt magadhoz közelinek,akkor tartsd tiszteledben az embertársaidat és ne rondíts ide.

Hidd el hogy a te biztos lábakon állónak gondolt materialista felfogásodból is ki lehetne semmi perc alatt fordítani.De nekünk nem ez a célunk,mert mi tiszteletben tartjuk hogy téged ez nem érdekel.


Tehát inkább menj vissza a szerelem szex topicba és ott próbáld a tiniket téríteni.

2012. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
94%

SEHOGY!!!!!

A szellemidézés soha nem biztonságos, nagyon veszélyes!!!

Én laktam olyan albérletben, ami valóságos szellemtanya volt.

Nem tudom, hogy ki volt ott, vagy mi volt ott, de ugyanolyan dolgok történtek, mint nálad, pl: fenn volt egy váza a szekrényen, nem is a polc szélén, az ablak sem volt nyitva, mert tél volt, és egyszer csak puff...leesett, és darabokra tört, ott tanultam, azt hittem, frászt kapok.

Volt olyan is, hogy átmentem a lakótársam szobájába tanulni, mert ő későn jött haza, az én szobámban lekapcsoltam a villanyt, aztán megyek ki a konyhába, és látom, hogy ég a villany.

Lekapcsoltam, mert emlékeztem.

Rohantam vissza a másik szobába, ott rettegtem, míg a barátnőm haza nem jött.

Amúgy is csörgött, zörgött az egész lakás, a konyhában mindig zörögtek az edények, pedig kinn se voltunk...


Utáltam, nagyon utáltam ott lakni!


Ne idézz semmit, ne piszkálj hozzá ezekhez a dolgokhoz, mert szerintem rosszabb lesz!


Így is a frász jött rám sokszor, nem még hogyha idéztem volna!!!


NE CSINÁLD!


Inkább kérjél szenteltvizet a templomból, vagy imádkozz, mert ezek jó erők, és védelmet adnak.


Ne idézgess semmit, mert bekattansz a félelemtől.


Ezek a "szellemes" dolgok rossz dolgok, én nagyon féltem abban a lakásban mindig, amint lehet elköltöztem, mert aludni sem tudtam rendesen.

De te nem költözhetsz el, mert az otthonod, úgyhogy vagy valami "jó rituálét" csinálj, mint szenteltvíz, vagy tegyél a szobába egy keresztet, de semmiképp ne idézgess, és ne mágiázz, mert szerintem rosszabb lesz!


A lényeg, hogy egyáltalán ne kerülj ezekkel a sötét erőkkel kapcsolatba!


Ja, és én elhiszem ezt neked, azt is elhiszem, hogy nem füvezel, meg semmi ilyen, mert én is tapasztaltam, márpedig én nagyon szkeptikus lány vagyok.

És a lakótársam is tapasztalta ezt, ő orvostan hallgató volt, tehát nagyon reál beállítottságú és racionális, amúgy is egy nagyon határozott lány volt, és többször mondta mégis, hogy "Jó ég, mi a fene van ebben a lakásban?"


Úgyhogy van ilyen, én hiszek neked!

2012. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Ne idézz szellemet! Soha ne idézz szellemet!


A kis entitásodnak meg adj egy ártatlan nevet. Az enyém pl. Árnyék. Ő hozzám kötődik, mert ahova megyek, ő jön velem. Tehát a költözés nálam nem megoldás...


A szenteltvizet én is tudom javasolni. Ha szégyellsz kérni a templomból, akkor vegyél rózsafüzért és azt tedd bele egy tál vízbe, így a víz megszentelődik.


Ha teheted, akkor a tükröket takard le éjjelre. Ha nem tudod, mert pl a szüleid pszichiátriára vinnének miatta, akkor annyit tehetsz, hogy ne nézz a saját szemedbe éjszaka a tükörben.


Vagy tegyél babérlevelet a ház négy oldalába (vagy csak a a saját szobád négy oldalába).


Szellemtáblát ne használj! Amikor kettesben vagytok a lénnyel, akkor kérd meg, hogy legyen az "őrangyalod" és ne ijesztgessen, mert félsz tőle. (Nálam használt)

2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadó volt a legnormálisabb! Köszi.:)

Egyébként volt mér 1 nagyon furcsa dolog:

Tavaj télen, egy éjszaka hallottam, h vki kopog az ablaknál, de nem törődtem vele. Másnap éjszaka megint hallottam, de nem csak én, mamám is, aki a másik szobánan volt, megébredt a kopogásra.

Másnap reggel kimentem, h megnézzem nincsenek-e lábnyomok, mert éppen tél volt és havazott, de semmi nem volt.


Nagyon megijedtem.


És köszi, h lenyugtattál, mostmár eszemben sincs szellemet idézni.:)

2012. júl. 3. 11:28
 20/52 A kérdező kommentje:

Ez a tükrös dolog jó ötlet, mindig amikor kimegyek a fürdőbe, félek a tükörbe nézni, és mindig van 1 olyan érzésem, h a kád alól kinyúl vmi kéz! Ha megtörténne, biztos szívrohamot kapnék!

Amúgy amikor a szobámbn vagyok, nem igazán félek tőle, mert már megszoktam, de este mindig látok árnyakat.


Egyszer az történt, h este, kb 9-10 óra lehetett, lehúztam a redőnyt, és közben néztem kifele az utcára, akkor az ablak tükörképében láttam, h a hátam mögött elsuhan 1 árny, mintha sunyizott volna, olyan volt, mint 1 ember, és nagy, kövér volt.

Kétlem, h képzelődtem volna, vagy, h az utcán láttam volna, mert nem volt kint senki.

Az az árny épp a hátam mögött ment el, és megbolygatott a hideg, libabőrös lett a karom.

2012. júl. 3. 11:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!