Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy idézhetnék szellemet...

Hogy idézhetnék szellemet BIZTONSÁGOSAN?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, h a házunkban érdekes dolgok történnek..., magától kikapcsol a TV, hangokat hallok, amint a nevemet suttogja, zajt hallok 1 másik szobából, de amikor át megyek nincs ott semmi.

Előttünk nem lakott itt senki, a mamám nőtt itt fel, de ő még él, de a báttyja meghalt. Lehet, h az ő szelleme az?

Egyébként nem szórakozásból akarom ezt csinálni, hanem azért, h megtudjam mit akar.



2012. júl. 2. 20:26
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

"Az utolsó válaszadó volt a legnormálisabb" XDDDDDD

Köszi, ezzel feldobtad a napom XD

2012. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Igen, meg az előtted lévő.:)

Persze voltak még, amik hasznosak voltak, de a legtöbb...

2012. júl. 3. 12:26
 23/52 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó volt a legnormálisabb?Én is normális választ adtam ... -.-
2012. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

SEHOGY! A megidézett lelket rád ragasztják büntetésből.

ez egy új törvény, a sok idióta szellemidézgetős miatt hozták.


Ha biztonságosan akarsz szellemet idézni tanulj meg előbb szellemet űzni!

2012. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek: Persze, a tiéd is normális, hasznosnak jelöltem.:)
2012. júl. 3. 16:34
 26/52 anonim válasza:
Heló!Én hiszek neked.Velem egyszer az történt,hogy este aludtam,nem tudom,hogy hány óra volt,de azthiszem h éjfél után biztosan volt,és felébredtem,de nem tudom miért,nem álmodtam roszat,nem voltam szomjas,nem kellet wc-e mennem,nem fáztam,nem volt melegem,nem hallottam semmit és nekem úgy van az ágy,hogy a ball fele a fal mellett és jobbra voltam fordulva,kinyitottam a szemem és magas hosszúhajú valami állt fölöttem,de lehet hogy az én jama lógott,de valami állt ott és valami miatt nem féltem tőle,nem is törődtem vele h ott van és elaludtam,máig nem tudom mi volt az.Még mikor negyedikes voltam alapsulink (most 8-adikos vagyok),akkor napköziben 3 barátnőmmel olyat játszottunk,hogy szellemeket figyelünk kint az udvaron,de még kicsitk voltunk és hát úgyis tudtuk,hogy nincs ott semmi meg ilyesmik,de mikor a egyik barátnőmmel ránéztünk a fára egy fehér fal elött,akkor halálira megrémültünk,mert valami fekete alak ott volt és a barátnőm is látta,és nem mi találtuk ki,szal én is hiszek neked...nézd meg a Paranormal Activity-ket és ott egy démon kisért az 1-es részben mondták,hogy szellemidézővel próbálták megidézni,de csak rosszabbodott a helyzet,valamint kameráztak és ott a szellemológus és a démonológus szt mondta,hogy attól csak mérges lesz és igen ott hintőport szórtak a padlóra és találtak lábnyomokat,de szerintem azért 1-szer felkamerázhatsz 1 napot...csak ha démon vagy valami más akkor nehogy belédszálljon aztán gyilkojl :D,de szerintem azért nem durvul el így a helyzet :D...hát nekem csak a filmből vannak a tapasztalataim :D
2012. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 Timoking ***** válasza:
5%

hogy idezz szellemet biztonsagosam? hmm.... na figyelj

"En egy baratsagos szellem vagyok":D - most ideztem Caspert es meg biztonsagba is vok;)

2012. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Most a kérdés és az alá írt szöveg között semmi összefüggés!

Nem kell idézni szellemet ha már van egy!Ha egy szellem lenne nálatok akkor ami a legegyszerűbb, ha fogjál egy lapot és rakj rá pl:vázát azt rajzold körbe!(ODA RAKD AHOL A HANGOKAT HALLOD A LEGSŰRŰBBEN!)ha a váza elmozdult(körvonalat nézd), akkor egy büszke tulajdonosa lehetsz egy szellemnek!

UI:Ha a nagymamád bátya lenne a szellem lehet hogy csak megvédeni akarna!

2012. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, h nem tom honnan jön a hang, nagyon furcsa, csak hallom, de nem tudom honnan, v., h melyk irányból jön.

És mi lenne, ha a szoba közepére tenném? Az is számít, h melyk szobában van? Mert volt a másik szobában a TV-n 1 kis váza, és az is magától leesett. Meg egyszer háziírás közben hallottam csörömpölést a konyhából, mintha 1 edény leesett volna, de amikor kimentem, nem volt ott semmi. Amikor ilyen dolgok történnek mindig egyedül vagyok.

2012. júl. 4. 11:01
 30/52 anonim ***** válasza:
idézni lehet elküldeni nehéz:)
2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!