Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy idézhetnék szellemet...

Hogy idézhetnék szellemet BIZTONSÁGOSAN?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, h a házunkban érdekes dolgok történnek..., magától kikapcsol a TV, hangokat hallok, amint a nevemet suttogja, zajt hallok 1 másik szobából, de amikor át megyek nincs ott semmi.

Előttünk nem lakott itt senki, a mamám nőtt itt fel, de ő még él, de a báttyja meghalt. Lehet, h az ő szelleme az?

Egyébként nem szórakozásból akarom ezt csinálni, hanem azért, h megtudjam mit akar.



2012. júl. 2. 20:26
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
74%
hazudni lehet elhinni nehéz :)
2012. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Ezt meg, h érted??
2012. júl. 4. 15:45
 33/52 Vivienn99 válasza:

kertes házban éltek?

ha igen van pincétek?

ha igen szórjátok tele az egészet lisztel este reggel amit láttok írd meg nekem. hidd el értek ehez

2012. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
3%
buták és tudatlanok vagytok..
2012. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
pc_platinium: Inkább tartsd meg magadnak a primitív véleményedet, mert senki sem kérdezett téged!
2012. júl. 6. 08:44
 36/52 anonim ***** válasza:
81%

Ez a pc_platinium ez minden kérdéshez ökörséget ír.Nem csak az ezo témához,máshova is.

Ráadásul nem tudom miért jó neki szkeptikusként állandóan itt verni a nyálát,nem tudom minek hiszi magát,valami messiásnak aki majd jól megaszongya nekünk és mi majd hálásak leszünk?

Furcsa a lelkülete a mai tiniknek...

2012. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim válasza:
0%
ajánlom neked a pszichológus-t sok embernek be vált már :D
2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Hello, megint itt vagyok. (Én írtam, hogy ne idézz szellemet, és tükrös dolgot, meg a babérlevelest is.)


Ha akkor hallod, amikor egyedül vagy, beszélj hozzá. Mesélj a napodról, gondolkodj hangosan. Az enyém így nyugodott le :) Ne bosszantsd fel kamerával és egyéb hasonlókkal, hogy bizonyítékot találj. Fogadd el, hogy ott van. Ha bántani szeretne, már rég megtette volna.


Mondd el a kis entitásodnak, hogy mit érzel a jelenlétében. Bevallhatod, hogy félsz/tartasz tőle. Az életed problémáit is elmondhatod neki. Jó hallgatóság. :) Egy idő után pedig már megszokod a jelenlétét.

Lehet, hogy azért rosszalkodik, mert unatkozik? ;)

2012. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
nincs bisztonságos idézés
2012. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

pc_platinium, igazad van, nincs biztonságos idézés, de ezt már említettem én is. És megnyugodhatunk, mert nem fog a kedves kérdező idézni. :)

(Én voltam a közvetlenül előtted szóló)

2012. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!