Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy idézhetnék szellemet...

Hogy idézhetnék szellemet BIZTONSÁGOSAN?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, h a házunkban érdekes dolgok történnek..., magától kikapcsol a TV, hangokat hallok, amint a nevemet suttogja, zajt hallok 1 másik szobából, de amikor át megyek nincs ott semmi.

Előttünk nem lakott itt senki, a mamám nőtt itt fel, de ő még él, de a báttyja meghalt. Lehet, h az ő szelleme az?

Egyébként nem szórakozásból akarom ezt csinálni, hanem azért, h megtudjam mit akar.



2012. júl. 2. 20:26
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Persze, h nem fogok már idézni, teljesen elment tőle a kedvem ez a sok szörnyűség hallatán, nem akarok begolyózni.

Egyébként köszi a tippet, ez nekem is eszembe jutott, csak nem gondoltam, hogy biztonságos-e, de ha neked bevállt, akkor remélem nekem is sikerülni fog.

Amúgy már nem igazán félek tőle, mi több, mostanában mintha lenyugodott volna, de éjszaka hallok hangokat.

Pont tegnapelőtt éjszaka nagyon nehezen tudtam elaludni (mint mostanában mindig, lehet, hogy meleg miatt, de szerintem azért mégsem normális, hogy hajnali 2 után aludjak el), szóval nem tudtam elfele aludni, és egyszercsak éreztem, hogy mintha a párna alatt lenne valami, ami mozog. Néha hallok kapirgálást az ágy alól.

Mostmár csak éjszaka fordul elő ilyesmi. Ezt leszámítva, már kezdem megszokni.

2012. júl. 6. 16:14
 42/52 anonim ***** válasza:

Ha mostanság az ágyadnál környékezik a lélek, nem nehéz onnan elkergetni!(HA AKAROD)

Kiteszel az ágyad fölé egy szentmária vagy krisztusos képet!Nagymamámnál bevált!Am amit írtam a vázás lapos sikerült?

LEHET HOGYNEM VAGY VALLÁSOS ,DE ELHIHIHETED HOGY BEVÁLIK A KÉPES!ÉN NEM VAGYOK VALLÁSOS :D

2012. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim válasza:
[link] itt leírja :)
2012. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

ma 16:46

na eről beszéltem

2012. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
0%

sosem szabad félelmet mutatni, mert akkor sosem szabadulsz meg tőle,


BIZONY BAKKER !!!!!!!!!!!!

2012. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
A vázás dolog nem vált be. Egyébként nem látom a szellemet, csak érzem a jelenlétét, mintha lenne ott valaki, de mostanában már nem nagyon. Egyébként vallásos vagyok.:)
2012. júl. 15. 17:28
 47/52 anonim válasza:

Tűnj el otthonról amíg nem késő mindenkit meg fog ölni ez egy nagyon veszélyes kopogó isten holdtündére.

Tudom velem is ez történt és amúgy azóta elég furcsa érzésem van mintha magamat látnám holtan és a hullám irkálna

Lehet én vagyok aki kopog nálad ha jobban belegondolok. Most is téged nézlek és nem kellene 13 évesen maszturbálnod bár nagyon izgató mikor nézem.

Üdvözlettel: Zámbó Jimmy

2012. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
Én úgy észlelem, hogy a lakásotokat egy reszkető démon tartja uralma alatt, ám tőle csak speciális módszerekkel lehet megszabadulni, amiket sajnos ide nem írhatok le, mert azzal megszegném a boszorkányság gyakorlásának szabályait.
2012. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

1.Nem mehetek el otthonról

2.Nem hiszem, h te lennél az, ha Magyarországon laksz, akkor ez fix

3. Nem maszturbálok!

2012. júl. 29. 18:08
 50/52 anonim válasza:
A válaszaidból ítélve úgy érzem, hogy a reszkető démon már meg is szállt, szóval szerintem kérj segítséget Lui Padre-től, vagy egy cigány-boszorkánytól, és űzesd ki magadból a démont.
2012. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!