Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetek szellem halál...

Hogyan lehetek szellem halál nélkül?

Figyelt kérdés
Szellem akarok lenni, majd visszajönni és elmezélni milyen volt. Ezt hogy lehet?

2012. júl. 5. 09:34
1 2
 1/14 Kocsis Anett ***** válasza:
tanuld meg az asztrálutazást !
2012. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Szívj el egy jointot.
2012. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Anettka, mi az az asztrálutazás?
2012. júl. 5. 09:46
 4/14 Kocsis Anett ***** válasza:
58%

ezzel a testeden kívül , a lelkeddel mozogsz , vagyis kiszáll a lelked és nem halsz meg , de ki nyitod a szemed vissza húz a testedbe !


[link]

2012. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Kocsis Anett kommentjét még kiegészíteném azzal, hogy létezik mentális kivetülés még, ami egy egyszerűbb módszer ilyenkor csak a tudatodat helyezed arra a helyre ahol lenne szeretnél, amit látni akarsz. Viszont tényleg az lenne a legjobb módszer, hogy elhagyd fizikai testedet, de erre fel kell készülni, sok embert a félelem tart vissza.
2012. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
meditáció
2012. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Öld meg magad, ha szerencséd van újraélesztenek. Nem lenne kár, ha nem tennék... -.-
2012. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hiyarant öld meg magad te sátán démona!
2012. júl. 5. 10:45
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"sátán démona" "Annettka"

Mint valami bulvár szenny. xDxDxDxD


Amúgy ez nem hülyeség. Ezt csinálta Dr. House is. Kiütötte magát árammal, de még előtte segítséget hívott. De inkább te ezt ne csináld.

Én voltam amolyan halálközelben, de nem tapasztaltam azokat a bizonyos élményeket. Viszont van pár ismerősöm, akik igen. Engem valahogy viszont elkerülnek a szellemek, ufók, meg minden más is.

2012. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

hiyarant

Sajnálom hogy ilyen buta vagy...

2012. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!