Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak fennmaradt könyvek,...

Vannak fennmaradt könyvek, értéktárgyak, naplók vagy akármilyen személyes tárgyak a salemi boszorkányperek idejéből vagy a boszorkányüldövés idejéből?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel ez a téma. Ha egy múzeumban vagy esetleg a ti családotoktól valami megmaradt érték mint már említettem napló, könyv vagy akármi ilyesmi.

Ha tudtok erről akrámit is, igazán megköszönném, ha elmondanátok :)



2012. júl. 7. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esély, hogy találsz ilyet egyenlő a 0val. Aki tudta az már rég begyűjtötte az ilyet. Sok sikert a kereséshez!!!:D
2012. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a teljes maleus malificarum letölthető interneten. Bár nem tudom magyar fordításban is letölthető e. Az eredeti ugyanis latin. Sok per jegyzőkönyve is fent van, ha tudod milyen néven kell keresni.
2012. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Boszorkányköny c. könyv a boszorkányperek áldozatairól íródtak, mindenkinek szenteltek egy külön bekezdést.

[link]

2012. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!