Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkozott már valaki vámpírral?

Találkozott már valaki vámpírral?

Figyelt kérdés
Vagy, valami bizonyíték, hogy tényleg léteznek?

2012. júl. 15. 21:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem - és nincs. A téma nem is a rejtélyességhez tartozik, hanem a mesékhez.
2012. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Energiavámpírral már igen, többel is!
2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy nőneművel. Úgy hívták, hogy "vámpiroska." Úgy csókolt, mint koldus a húszforintost.
2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
a klasszikus értelemben vett vérszívóra gondolsz, vagy bármilyen értelemben? :)
2012. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Miért ne létezhetne? Én hiszek abban, hogy ez a világ több, mint amit ismerünk belőle.
2012. júl. 15. 21:20
 6/26 A kérdező kommentje:
Mivel a természetfeletti lények témakörben írtam, ezért maradjunk a klasszikus értelmezésnél.
2012. júl. 15. 21:21
 7/26 anonim válasza:
értem igaz... hát öhm nagyon figyelemreméltó a szemléleted! én viszont máshol keresném az ismeretlent, mivel én nem gondolom hogy vámpírok vannak KLASSZIKUS értelemben véve. én is hiszem, hogy nem vagyunk egyedül, de csodákban nem hiszek!!! UFO-t láttak már, vérszívó vámpírról én például még nem hallottam olyat, hogy találkozott volna(persze ha találkozott volna akkor az volt valószínűleg az utolsó találkozása, mert vagy vámpírrá változtatta vagy kiitta a vérét) mondjuk lehet hogy én vok hitetlen... boszorkányok azok szerintem léteznek :) lehet hogy nem kielégítő a válaszom, csak most így hirtelenjében a véleményem írtam le :)
2012. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
előző vagyok, ajánlom neked drakulát olvasni :)
2012. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen.A bögölyre gondolsz?Nagyon félelmetes.Nem szeretnék vele éjszaka találkozni.Sőt!Nemcsak félelmetes,hanem undorító és gusztustalan teremtmény is!
2012. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ez a világ több, mint amit ismerünk belőle, attól nem a fikcióban kell hinni. Ez olyan, mint ha én azt mondanám, hogy mivel ismeretlen a világunk, ezért szerintem simán megtalálhatnánk a Roxfortot és repülhetnénk seprűn. Ha vagy olyan éber elme, hogy tudsz távlatokban gondolkodni, akkor legalább a fikcióktól és a fanatizmustól rugaszkodj el.
2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!