Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a természetfeletti...

Hisztek a természetfeletti lényekben?

Figyelt kérdés
Pontosan milyen lényekben? Ha lehet képekkel! köszi

2012. júl. 22. 18:47
1 2
 1/14 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

Nem hiszek, az Úr azt mondta, hogy ne imádjak bálványokat!


:-D

2012. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ritual ***** válasza:
16%

Én hiszek.

Tudom is magyarázni a létezésüket, csupán a Tejút-rendszerben is több ezer létezik!

Van életforma, az egyik 200 fényév távolságra lévő Földhöz hasonló bolygón is!

Nasa tagok már tudnak is a létezésükről, de az a 200 fényév is elérhetetlen távolság ezzel a technológiával!

Vannak a reptoidok, ők is bizony léteznek, de jóval messzebb vannak mint röpke 200 fényév!

Róluk annyit mondhatok, hogy térgörbítéssel fedezik fel a bolygókat! Térgörbítés=teleportálás!

2012. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Shai-Hulud ***** válasza:
Neked viszont jó lenne, ha a fizika könyvedet fedeznéd fel, térgörbítés nélkül... :-DD
2012. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Aha. Ebben.

[link]

2012. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Köszi a választ!

2012. júl. 24. 13:14
 6/14 anonim válasza:

2.

mégis mi alapján mondtad ezeket? reptoidok stb...

honnan tudod,hogy a NASA már tud róluk és mégis hogyan vették őket észre,ha 200 fényévre vannak tőlünk?

kicsit szkeptikus vagyok ugyanis mindenki beszél össze vissza és gyártja az összeesküvés elméleteit otthon a gép előtt,de senki semmi konkrétat nem tud mondani!!

2012. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én nem hiszek, legalábbis a bemesélt szellemekben, vérfarkasokban és az ehhez hasonló dolgokban, de azt viszont el tudom képzelni hogy még biztos vannak mások is akikről még a NASA sem tudd.
2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nemes egyszerűséggel:nem.


Van az alaphalmaz : a természet.Minden ami nem szerepel az alaphalmazban nem létezik.Ja és valaki írta hogy teleportálás=térgörbítés.Hát nem.A teleportálásnál a teleportálandó test minden atomjának helyét rögzítik egy számítógépen és aztán valahol távolabb rakják össze újra.A térgörbítésnél viszont nem bontanak szét semmit se.Térgörbítéssel lehetséges legalábbis elméletileg kijátszani az univerzális sebességkorlátot a fénysebességet.Ezt úgy csinálják hogy a mögöttünk lévő teret összegyűrjük az előttünk lévő teret pedig tágítjuk.Így mi lényegében nem is mozgunk hanem a teret mozgatjuk magunk előtt.

2012. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ben Mickering válasza:
Én hiszek! Szerintem nem csak mi vagyunk egyedül a univerzumban. És hogy ne csak UFOkról beszéljünk például én biztos vagyok benne hogy vannak szellemek, anygyalok, és persze az ufók is! Ezekre nem egy bizonyítékot találtak már! Kedves 2. válaszoló! Tudnánk priviben is levelezni ezekről a természetfölötti lényekről? :) 13/L
2012. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem. [link]
2012. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!