Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett az :O?

Mi lehetett az :O?

Figyelt kérdés

nyár elején elmentünk egy egy éjszakás osztálykirándulásra.

Nagyon jó volt csak velünk szembe egy ilyen romosodó ház volt elöttűnk amint tényleg lehetett látni hogy régi. Minden jól ment amikor este fél 12 körül amikor kint bújócskáztunk akkor a Vanda sírva futott oda hozzám és mondta hogy látott valakit. Vanda azt mondta hogy az arcát nem látta csak azt látta hagy őt nézi és az út túloldalán állt.(kint voltunk a kertben)Amikor oda mentünk már nem volt ott senki. Az őr az aszt mondta hogy ő nem ment ki oda.Eddig oké minden amikor utolsó nap hazafele megyünk és azt a velünk szembe lévő romos házat lefényképeztük.Máig nem vettük "őt" észre azon a képen. 4 kép készült. Abból hárman nem volt semmi különös csak a ház. de az utolsón amin picit homályosabb lett mert közbe sétáltam amikor ezt fényképeztem.Kivehető azon a képen egy fej és egy váll.kb könyökig látszik az a fekete alak. Tegnap Vanda nézegeti a képeket a telefonomon amikor megáll és ijedve azt mondja: Ez meg mi? és a képen arra az alakra mutat mindannyiunkat sokkolta.A legelső generációs érintőképes telefonomon van. ezért még nem tudom felrakni a gépre de amint letölt a program amivel fel lehet egyből kirakom.A bátyám is megnézte és ő szerinte is nagyon durva.Mi lehetett az? 12/l



2012. aug. 11. 14:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Árnyék :OOO
2012. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Egy hajléktalan aki éjszakára behúzódott a romos házba.
2012. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

igen éjszaka behúzódott a romos házba ! reggel is ja és vissza néztem a képet kicsit kékes!

és kérlek szépen csak hozzáértők mondják hogy szerintük mi volt az mert nem érdekelnek ezek a rossz netes trollok

2012. aug. 11. 15:08
 4/29 A kérdező kommentje:
amúgy meg ki volt írva hogy vigyázat omlásveszély!
2012. aug. 11. 15:13
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

A hajléktalanok azok magasról leteszik hogy omlásveszélyes e vagy sem:DReggel is simán behúzódhatnak.Ha vihar volt a környéken akkor esetleg lehetett gömbvillám vagy árnyék.de lehet hogy csak valami tárgyak ugy voltak kialakulva hogy egy embert formáztak..bármi lehet nem mindennek van köze a mágiához/természetfeletti lényekhez

(Nem vagyok szkeptikus igen is hiszek az ilyen lényekben, csak a valósághoz igazodóbb választ írtam le

2012. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 _Jessy_ ***** válasza:
63%

"és kérlek szépen csak hozzáértők mondják hogy szerintük mi volt az mert nem érdekelnek ezek a rossz netes trollok"

Miért kérdezel, ha nem fogadsz el más álláspontot? Akkor könyveld el, hogy szellem, és káész :D

Szóval én is troll leszek, mert szerintem is egy csöves, gyűjtögető, tolvaj, vagy ehhez hasonló ember lehettett. És talán azért kékes a színe, mert a telefonokba nem raknak profi kamerát, és ezek eléggé érzékenyek a gyenge fényviszonyokra, ami miatt ilyen lesz a kép.

2012. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
nemtudom :D
2012. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Tedd fel a képet a telódról, addig felesleges találgatni. Amúgy meg ne használd a troll szót, mert lehet h a végén kiderül h csak te nézted el a dolgot a bnőddel, és akkor meg te leszel a troll:) Szal okosan.
2012. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Akkor tedd fel a kérdést, ha már kép is lesz hozzá csatolva, mert így senki nem tudja megmondani hogy mi volt az..
2012. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jessy nem azt mondom hogy szellem de ha csöves is akkor miért csak azon az egy képen van rajta és a többin nincs ? és egy kis helyes írás sem ártana ;)és miért nem látszik a teste többi része?
2012. aug. 11. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!