Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztatok már szellemekkel?

Találkoztatok már szellemekkel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 13:39
1 2
 11/15 Nagy László Richárd válasza:
79%
Nálunk a diófa alatt ott van a szomszéd Pista bá szelleme , hogyha integetsz neki vissza int , köszönök neki és ritkán vissza köszön hogy "Szervusz Lackó" , de ha közelebb megy bárki is hozzá csak ránéz és ahogy az illető közeledik úgy halványodik , de mást nem nagyon szokott. Viszont azt rohadtul nem tudom hogy minek áll ott lassan két éve! Úgyhogy , igen!!!!!
2012. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Amikor a rokonaim meghaltak, akkor a haláluk pillanatában álmodtam velük. De ez az álom nagyon furcsa légkörű volt, nem olyan volt, mint a többi álom. 1 éve halt meg a volt párom, halála pillanatában azt álmodtam, hogy fekszem az ágyban, erre ő is mellém fekszik, ott van egy kis ideig és aztán elment. Szerintem elbúcsúzott tőlem. Egy másik közeli hozzátartozóm sírjához már 2 éve nem tudtam elmenni,(elég messzire kell utazni oda) és minap azt álmodtam, hogy találkoztam vele és szóvá tette, hogy miért nem megyek. Pedig én úgy gondoltam, hogy életében nem voltam fontos számára, de ezek szerint igen, mert hiányolt. Ha eddig nem is hittem benne, most már hiszek.
2012. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Szellemmel nem, UFO-val, azt hiszem, igen.
2012. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Igen úgy 6-7 éves lehettem amikor a garzonba költöztünk abban a lakásban meghalt egy öreg bácsi és minden éjjel kb. 21 órakor ott állt a konyhában egy magas fekete kabátú fekete kalapú fehér ember. úgy nézett ki mint a kaszás :D De akkor még nem nagyon érdekelt most már jobban parázok az ilyenektől.
2012. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xperialaci válasza:
ja. ha érdekel 2 tabletta extazy és még a mumust is látod
2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!