Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veletek történt már olyan...

Veletek történt már olyan dolog amik arra utalhatnak, hogy szellem cselekedte?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Nálunk még nem voltak nagyon ilyen dolgok. Egy-kettő talán...Egyszer leesett a kép falról, eldőltek dolgok, de ennyi. Nem hiszem, hogy ezek beletartoznának a vékképp megmagyarázhatatlan események közé.
2012. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*végképp
2012. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, hogy a fürdőből, fürdés után jöttem be, és kinéztem az üveges ajtón -az előszobába vezet- és valami elsuhanó fekete árnyat láttam. Persze, könnyen lehet, hogy csak valami sima árnyék volt, volt egy a ház előtt elmenő kocsi árnyékolta be a szobát, de azért fura volt amikor láttam.
2012. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát velünk az volt, hogy be volt kapcsolva a vóki-tóki-val szórakoztunk, bekapcsolva hagytuk véletlenül és valahogy a csoszogi-kopogiról keztünk el beszélgetni, hogy biztos nem igaz. Ez után kb perccel pittyegett a vóki-tóki és hallottunk egy csattanást. Lementünk.... és... el volt ütve a kutyánk...:'( és pont abban a pillanatban ütötték el amikor hármat pittyegett.... Nagyon megijedtünk. És azóta hiszünk az ilyen dolgokban.:( Persze lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de nagyon fura!!
2012. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bocs a helyesírásért és h kicsit értelmetlen, de siettem :) 3 perccel*
2012. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
feldőltek, meg leestek dolgok... hát ezek szerintem nem szellemnek tudhatók be... Nálunk egyszer eltünt egy fedő holott a konyhán kívül ami kb 5 négyzetméter sehova se vittük az edényeket... Akkor olyan 7-8 éves lehettem és komolyan elhittem h szellemek vannak. Aztán mikor cseréltük a tűzhelyünket akkor találtuk meg a fedőt beesve mögötte. pedig akkor is néztük de valahogy becsúszot a tűzhely alá.
2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát velem olyan is történt már, hogy a szülinapomkor a kenyerestartóról leesett a porcelán müzlistálam de senki sem vt a konyában és még csak egy fuvallat sem volt és valahogy a földön találtuk de egy karcolás se volt rajta
2012. aug. 21. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!