Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek is szellem?

Szerintetek is szellem?

Figyelt kérdés

az utóbbi időben elég sok furcsa dolgot vettem észre:


1.az ágyam fölött,sorban karmolások vannak a falon,de nagyon sok.olyan,mintha számolna valamit.kutya nem lehetett,mert nem éri el,én sem lehettem,mert én sem érem el ott alvás közben,és mással sem sérthettem meg,főleg nem így...


2.magától megszólalt a riasztó.


3.a kutyám nézte a levegőt(nem volt ott semmi),és ugatta,aztán látszott rajta,hogy fél valamitől,folyton jött utánam és próbálta felhívni magára a figyelmet.


4.egyik reggel egyedül voltam itthon,készülődtem iskolába.telefonom le volt téve a nappaliban az asztalra és egyszer csak megszólalt rajta egy zene,amit már hónapokkal azelőtt hallgattam.ez volt a szám címe:wish you were here,vagyis bárcsak itt lennél.lehetséges,hogy ezzel üzenni akart valamit?


5.szintén a telefonommal kapcsolatos a dolog:szokott olyat csinálni,hogy leteszem és magától feloldódik a képernyő zár,lekapcsolom és megint,megint lekapcsolom és megint feloldódik,ugyan így nagyon sokszor.ez lehet a telefon hibája,de kitudja..


6.egyedül voltam itthon a kutyámmal.fürödtem,ő is ott volt velem a fürdőben,csukva volt az ajtó.hallottam,hogy valaki van a nappaliban,azt hittem a szüleim jöttek haza.a kutyám is hallotta,ugatott.kinyitottam az ajtót,de nem volt ott senki.a kutya továbbra is ugatott és megint csak nézte a levegőt.


7.tegnap,amikor hazajöttem a könyvek le voltak borogatva a polcról.


én eddig nem hittem a szellemekben,de mostmár kezdek félni...



2012. aug. 15. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. Mikor alakultak ki a karmolások? Nem lehet, hogy még évekkel ezelőtt?

2. Ez előfordulhat bármitől.

3. A kutyák ilyenek.

4. Ez is előfordulhat bármitől.

5. Ez a telefon hibája, valószínűleg az előző is.

6. Hallottad, hogy valaki van a nappaliban. Ez mit jelent? Beszédet hallottál? Járkálást?

7. Ez is bármitől lehet. Elérte a kutya?

2012. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egerek, patkányok, rágcsáló kis állatok? Bármi lehet, vedd fel kamerával, ha nem vagy otthon mi történik, és tedd fel ide.
2012. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2# azért a telos dolgot nem az egerek csinálhatták :D lehet a telefonodnak van valami baja, főleg ha androidos
2012. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

7. Földrengés

1. Fényképet

2. Bármítől lehet

többire nem is érdemes írnom semmit

2012. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már... Milyen sűrűn van Magyarországon olyan földrengés, ami leborítana egy polcot...?

A karmolásokról esetleg mutatnál képet? A telefon lehet, h hibás, és attól játszott csak úgy be számot, és azért lehet rossz a zár is, ez megmagyarázná mind2őt. A kutyára csak annyit, hogy régen a házunknál volt egy macska. Barátommal szerettük, és sokat játszottunk vele, meg etettük és itattuk is, de megfigyeltük, hogy sokszor volt, hogy mozdulatlanul mereven bámult a ház sarka felé, és ha eléáltunk, csak egyszerűen kidőlt oldalra és nézte tovább, de nem volt ott semmi. Szerintem csak egy hülyeség az állatoknál. Könyvek lehettek esetleg huzattól. Vagy a kutya esetleg...

2012. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, tavaly is csak rádőlt a szekrény az angoltanáromra földrengés közben...
2012. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Képet, különben ezt nehéz elhinni.

2. Szarul van beállítva, hány filmbe van ilyen...

3. Lehet hogy néha meg kéne etetni...

4. és 5. Szar a mobilod.

6. Ez alatt pontosan mit értesz? Beszédet, járkálást hallottál?

7. Valamelyik családtagot keresett valamit? Esetleg...

2012. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Az nem zavar hogy nincs iskola? :D
2012. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Az nem zavar, hogy az írta "egyik reggel"?
2012. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én a helyedben hívnám a szellemírtókat xD
2012. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!