Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy bosszuálló szellem lehetett?

Egy bosszuálló szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Nemrég történt. A lakásban furcsa dolgok történtek mikor beköltöztünk. Mikor zuhanyoztam mindig ugy hallottam mintha valaki járkálna a zfüggöny mögött esténként még a szüleim is mondták hogy különös árnyékokat látnak az egy éves öcsém is mindig ok nélkül sirt. Mikor egyszer anyuék az öccsémmel dokinál voltak gondoltam egyet meggyujtottam pár gyertát letettem a földre én is leültem és elkezdtem mondogatni a szokásos szelleműző szöveget. Egyszercsak különös érzésem támadt.nagyon megijedtem mikor felborult a gyertya és én se tudom hogyan meggyuladt a szőnyeg. Nagyon megijedtem nem tudtam mit csináljak felpattantam és gyors felhivtam a tüzoltokat . Addigra a tűz PONT elérte az ujságtartó kosárkát oriási tűz lett hirtelenjébe. Gyorsan kifutottam és vártam a tűzoltokat .kb 5 perc mulva meg is jöttek és nagy nehezen eloltották a tüzet. Tudom most mondjátok ekkora tűz nem lehet ennyi idő alatt én is ezt hitem. Mikor bementem láttam hogmajdnem az egész nappali leéget. Az eset után érdekes modon már nem vettünk ésszre semmi érdekeset? Szerintetek mi lehetett?y
2012. aug. 15. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Te tényleg azt hiszed, hogy ezt bárki is elhiszi?

Amúgy melyik filmben láttad?

2012. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hogy vertek volna agyon a szuleid te hulye barom leegeted a sajat hazatokat te faxrago
2012. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ricsi97 válasza:

Hiszek a paranormális jelenségekben, de.... ez nekem nagyobüdös,aki irta még valahol az első közötti válaszoló,

szőnyegre gyertya??? ugyan már ha kérdésed van kérdezz de ne horror mesét adj elő......

2012. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Figyi ebbe a sztoriba sok a hiba:

1.Le égedted a házad?????Ha akkora tûz lett volna mint mondtad akkor sok a valószínûsége hogy benne lett volna a hiradóba!!!

2. 5 teljes perc alatt a tûzoltók??????HA AZ ÁLLOMÁSON LAKSZ AKKOR SE ÉRNEK KI ENNYI IDÕ ALATT!!!

3. Ha tényleg felgyújtottad volna a házad akkor nem tudnál ide írni mert a szüleid a géppel meg a gyertyákkal eggyütt b*sznak ki az ablakon!!

2012. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En nem is tudom. A zuhanyfuggonyre annyit tudok mondani, hogy egy perverz, kukkolo szellem. A tesod vagy hisztigep, vagy telleg van szellem. Mondjuk ez nalam is volt, a kutyank aki egyebkent nagyon okos, mindig a semmibe ugatott es morgott, ahol egyebkent nem allt senki. Es az elozo lakasomban, volt egy paraszoba, ahol nagyon alacsony volt a homerseklet (vagy csak nem volt bekapcsolva a radiator?) es ott ketszer be is lazasodtam, de nagyon.

Nem hiszem, hogy olyan artatlan, kedves lelek lennel, de gondolom idaig meg senkit sem hajszoltal a halalba, akkor pedig megnyugtatlak, hogy nincs okod felni... talan.

Es akkor en mar kutatnek a meggyulladt holmik kozt, hatha a szellemke el akart egetni valami fontos dolgot, direkt. Esetleg eleteben megolt valakit, es annak a bizonyiteka ott lappang a szobatokban. Vagy csak a legosszetetel volt gazos, szo szerint.

2012. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

csak nem gondolod hogy végigolvasom a hülye kérdésed?

de választ azért kapsz , a feketebetüset elolvastam.

szal igen szellem. te vagy a szellem szellemifogyi

2012. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!