Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik ez a lény? (the rake)

Létezik ez a lény? (the rake)

Figyelt kérdés

egy amerikai "legenda" állítólag az interneten megjelenő adatok folyamatosan eltűnnek róla. Talán valami rosszul sikerült kísérlet lehet amiben embert és állatot próbálnak keresztezni, szabad fordításban írok a cikkről:


During the summer of 2003, events in the northeastern United States involving a strange, humanlike creature sparked brief local media interest before an apparent blackout was enacted. Little or no information was left intact, as most online and written accounts of the creature were mysteriously destroyed.


(szóval nagyjából arról van szó, hogy 2003 nyara óta keringenek róla történetek észak amerikában, egy emberszerű lény, a helyi médiából folyamatosan eltűntetik róla az információkat)


Egy család a Niagara vízeséstől jött haza, majd egy éjszaka, a hosszú vezetés után furcsa dolgokat tapasztaltak otthon. A házuk egyébként sokáig üresen állt.


Majd lefeküdtek aludni, hajnali 4 fele felkelt és azt hitte, hogy a férje kiment a wcre, ezért magára húzta a takarót, de a férje ott volt mellette (bocs a fordítás miatt kicsit zavaros s sztori) amire felkelt, ő gyorsan bocsánatot kért tőle. Ő ránézett majd hirtelen felrántotta a lábát az ágy széléről, olyan erővel, hogy majdnem lerúgta róla, majd megragadta és semmit sem szólt.


Miután fél pillanat múlva hozzászokott a szeme a sötéthez meglátta mi okozta ezt a különös reakciót. Az ágy lábánál tőlük elnézve ült egy meztelen férfinek, vagy hatalmas, szőrtelen kutyának vagy valami hasonlónak tűnő dolog. A testtartása felkavaró és természetellenes volt, mintha elütötte volna egy autó, vagy valami. Bizonyos okokból, én nem rémültem meg, csak az állapota miatt aggódtam. Ezen a ponton úgy éreztem, hogy segíteni kellene neki.


A férjem átkarolta a karját és a térdeit, és magzati pozícióba fektette és néha rámpillantott mielőtt visszatért volna a lényhez.


Majd egy sebes mozdulattal, a lény az ágy szélére rántotta őt, majd csapkodó mozgással gyorsan mászott végig az ágyon amíg kb egy karnyújtásnyira nem ért a férjem arcától.


A lény körülbelül 30 másodpercig teljesen néma volt (de valószínűleg 5, csak többnek tűnt) és csak nézte a férjem.


Majd a lény a kezét a térdére helyezte és kirohant a folyosóra a gyerekek szobája felé. Felsikoltottam, és a lámpakapcsolóhoz futottam, hogy megállítsam mielőtt bántaná a gyerekeimet, amikor elértem a folyosót, a fény elég volt ahhoz, hogy lássam ahogy görnyedve guggol körülbelül 10 méter távolságra megfordult és egyenesen rám nézett miközben vér borította. Felkapcsoltam a lámpám, és a lányomat láttam, Clara-t.


A lény futott le a lépcsőn, miközben a férjem és én rohantam, hogy segítsen a lányunkat. Ő nagyon súlyosan megsérült, és életében utonljára megszólalt. Azt mondta: "ő a Rake".


A sztori szerint végül kórházba vitték a lányt, ahol belehalt a sérüléseibe, és nagyon hamar elköltöztek a városból. Az interneten kutattak a történet után, és több házaspárnak is volt hasonló élménye a lénnyel Idahoi régióból.


Kutyaszerű emberféle alaknak írták le megtévesztően ártatlan tekintettel, hosszú körmökkel.


néhány rajz róla

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


több hasonló eset is kering róla az interneten. de folyamatosan tűnnek el az adatok.

[link]


Mi a véleményetek mi ez?



2012. aug. 21. 21:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim válasza:
Én is nagyon paráztam ettől de szerintem nem létezik
2015. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim válasza:

Azért nem ijedt meg a nő tőle, mert mentálisan befolyásolja az embereket. Creepypastán hosszabban le van írva a story. A lány is azért mondta azt, amit a végén mondott. Meg elv a támadás éjszakája előtt is sokat járt hozzájuk, csak a szülök nem vették észre, de a gyerekek talán igen, ezért is hívta figyelőnek.

(+ a jelenleg fenn levő story azt írja, hogy nem a kórházban halt meg a lány, hanem az apa egy tóba vezette a kocsit és mindketten belehaltak.)

2015. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 Sveacer válasza:
Kérdés : csak nekem tünt fel hogy ezt 2003 előtt csinálták? Nincs az az iisten hogy ezt megcsinálták akkor. Na meg már biztosan nem él. Nem hiszem hogy tovább él mint 10 év
2015. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Még mindig jó a kérdés LOLOLOLOL XDXDXDX XXL Egyébként szerintem létezik
2015. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim válasza:

Igen létezik. Nekem letépte a karomat és majdnem megölt. 1 hónpig a sürgősségin feküdtem mert még féltem is.

Azóta nem alszom soha és minden ajtót bezárok!

2015. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim válasza:
Este biztos nem alszom .Én ugy gondolom hogy nem létezik de akkor is félek.
2015. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim válasza:
Hm.. Lehet, de én nem igazán bízok benne. Nem hinném, hogy tudományosan bebizonyították létezését, én pedig leginkább a tudományra, és tényekre hagyatkozok hagyatkozok. Most mondhatjátok, hogy ez is ténynek számít, és az a sok eset is tény, de honnan tudjam, hogy nem kamu?:D De lehet, hogyha valóban létezik, akkor lehet egy elszabadult tulpa.
2015. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Én már láttam, bár nem így nézett ki nekem, de kért valamit tőlem és nem teljesítettem. Azóta megjelenik álmomban és fojtogat, csak gyógyszerekkel és társasággal merek elaludni és nincs olyan éjjel, mikor ne gondolnék rá. Szörnyű a szemeibe nézni, ekkora gonoszságot, félelmet sosem éreztem még.
2015. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim válasza:
Isteneeeem, enyi retardált hozzászólást. Mi ez 13 éves tinik gyülekezete?
2016. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
40-es én is pontosan erre gondoltam :D
2016. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!