Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg tudnátok nyugtatni egy...

Meg tudnátok nyugtatni egy kicsit? Elkezdtem félni a felelősségtől :S

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy könyvelői állásinterjúra. Most végeztem közgazdászként, és meg is pályáztam ezt az állást de most beparáztam... Egy könyvelő vállán nagyon sok felelősség nyugszik és bár már programokkal dolgoznak mégis biztos nehéz... A munka jól jönne, pláne friss diplomásként és a pénz is... Csak nem tom mennyire lennék alkalmas :S

2012. márc. 5. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, boldogulni fogsz! :) Én is paráztam mindentől, hogy ez sem fog menni meg az sem. aztán dehogynem! Zárj ki a fejedből minden kétséget, mikor megkörnyékez a gondolat, legyezgesd el! Bármire képes vagy, ha akarod.
2012. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,menni fog.

Én úgy dolgoztam könyvelőként,hogy végzettségem sem volt.Diákként odakerültem,csak iratlefűzögetni,de gyorsan beletanultam az egészbe,igy kifizették a sulit,felvettek rendes állásba.


Nem nagy ördöngősség,minden gépen megy,csak figyelni kell.

2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, menni fog!

Én főkönyvelőként kezdtem úgy, hogy se írni se olvasni nem tudtam. Csak számokat írogattam rublikákba. Semmi para nem volt, veled se lesz, ne aggódj!!!

2012. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen!!! Igyekszem holnap magabiztosnak lenni! :)))
2012. márc. 5. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Majd írd meg, hogy ment :)
2012. márc. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as, te hogy-hogy nem tudtál írni-olvasni? Nem jártál suliba?
2012. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy 2-3 hét múlva értesítenek. Ez jót jelent? :)
2012. márc. 6. 12:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy jól ment, úgy érzem hogy tetszettem nekik! Ki kellett töltenem egy személyiség felmérő tesztet is :D
2012. márc. 6. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!